Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Jaukus Delta kvadros namai
StandartinėParašytas: 06 Geg 2010, 16:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Nu ką mano? O ką gali manyti dualas? Mano tėvo nuomonė apie mano EII draugę: labai protinga mergaitė matos, graži, labai gražiai rengias, labai tvarkinga, šauni. Viskas vietoj normaliai ... (Štirlicui nepatinka tie visi emocionalūs dalykai, kurie siejasi su Beta kvadros vertybėmis).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jaukus Delta kvadros namai
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 17:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Sveiki aš tos kvadros atstovas pavadinimu Gabenas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jaukus Delta kvadros namai
StandartinėParašytas: 08 Lap 2010, 23:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2010, 21:55
Pranešimai: 8
Narys rašė:
Nu ką mano? O ką gali manyti dualas? Mano tėvo nuomonė apie mano EII draugę: labai protinga mergaitė matos, graži, labai gražiai rengias, labai tvarkinga, šauni. Viskas vietoj normaliai ... (Štirlicui nepatinka tie visi emocionalūs dalykai, kurie siejasi su Beta kvadros vertybėmis).

labas,visiskai sutinku,ka tu parasei apie savo teti.ne as pati esu bendravusi su stirliciais jie labai dalykiski ir jiems reiksti jausmus manau sunku.na nebent gyvena su enociniu tada jie keicias juos susildo ir jie tampa minkstesni.pavyzdys is gyvenimo.stirlicas vyras o zmona heksliuke.skambina stirlicas.labas ar duonos namuose turim?ar dar ka nors nupirkti nes as parduotuvej.ta viska jam susako ko namuose dar reiketu.bet baigus pokalbi mums savo kolegems sako,kad nors karta pasakytu labas saulyte kaip pasiilgau,kaip tu?jokiu emociju:)ir visada taip ar ko truksta ka nupirkti?
ji visada mums guosdavos kad jai truksta svelnumo,o as skau jis stirlicas ir ko tu nori?o kita bendradarbe pati buvo stirlice bet gyveno su hugo tipo vyru,va sita buvo kitokia nes hugo dejo visas pastangas rode jai demesi ji yra visai siltas zmogus ir pati pripaztsta kad tokia tapo tik deka savo vyro nes jis begalo ja myli :)taip kad stirlicas gali buti ir netoks jau kietakaktis ziurink kas yra jo antroji pusele :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jaukus Delta kvadros namai
StandartinėParašytas: 09 Lap 2010, 20:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Aha, ir dar negalima peikti konkretumo bei "reklamuoti" plataus poziurio prie Stirlio. Prades vaipytis ir keiksnotis :strange: :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jaukus Delta kvadros namai
StandartinėParašytas: 12 Vas 2011, 01:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
blackdiamond rašė:
Permečiau akytėm šią temą, neužmačiau rodos nieko panašaus, bet būtų įdomu sužinoti ką štirlicai mano apie dostikus? Tiesiog nuomonė įdomi, asmeninių patyrimų atžvilgiu. Jei apie tai jau kalbėta, būčiau dėkinga už linką, tačiau papildoma nuomonė nepamaišys, aišku, jei ne to pačio žmogaus.

Kol ipranti jie keistoki, bet siaip smagu ir bendraut, ir draugaut ir gyvent...jausmas kad salia ir kazkur toli, savo mintyse...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jaukus Delta kvadros namai
StandartinėParašytas: 12 Vas 2011, 19:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Dar yra čia Delta būrio? Realybėj sunkiausia randu savus. Beveik visada mano aplinkoj vyrauja Beta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jaukus Delta kvadros namai
StandartinėParašytas: 19 Vas 2011, 22:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
kažkiek yra :)

dar svyt (LSE) čia kartais atklysta, yra dar Pelenė (EII), forumo senbuvė, tiesa, dabar retesnė viešnia, na ir šiek tiek, regis, gabenų buvo, bet jie čia kažkaip neužsilaikė.

taigi, mažoka, bet yra ;)

šiaip malonu, kad kvadriečių vienu daugiau :smile:

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jaukus Delta kvadros namai
StandartinėParašytas: 20 Vas 2011, 23:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Su svyt ir gabenais viskas daugmaž tvarkoj, bet su Pelene abejoju ar taikiai sutarčiau, nors ir tas pats tipas. Sprendžiu iš to kas rašoma forume, tai galiu lengvai klysti. Apie Hekslius turėjau labai ne kokią nuomonę. Bet tai daugiausia mbti ir siauros praktikos dėka.

Tikėjausi jog žiemą prisijungs naujų vartotojų, arba dažniau užklys senieji. Gaila, kad registraciją išjungė. Ar neplanuojama įjungti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jaukus Delta kvadros namai
StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 16:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Gabenas niekur nedingo :smile: tik sunku atrasti laiko čia dažniau apsilankyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jaukus Delta kvadros namai
StandartinėParašytas: 13 Kov 2011, 18:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Volkeris rašė:
Gabenas niekur nedingo :smile: tik sunku atrasti laiko čia dažniau apsilankyti.


džiugu :)

o su laiku tai turbūt visiems taip. kažkaip nors technologijos sparčiai vystosi į priekį, bet nuo to ne lengviau. atvirkščiai turbūt dar. viskas tik greityn ir tik greityn. labai svarbu kažkaip išmokti sustoti.

registraciją lyg jau turėjo įjungti po praėjusio meet'o. situacija šiaip gal nėra blogiausia. anksčiau buvo įsismarkavę keli "troliai", kurie kėlė savo lygmens diskusijas. dabar ramiau.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Jaukus Delta kvadros namai
StandartinėParašytas: 21 Kov 2011, 16:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Visiškai pritariu, technologijos bent jau mane, varo į apmaudą ir bukina pojūčius. Gal ir atgyvenusiai į daug ką žiūriu, bet man jau tikrai nelengva atrasti ramybę, tarp tiek dirbtinų patogumų. Mano paties darbas ir pomėgiai labai priklausomi nuo šiuolaikinių navarotų, tačiau vis labiau pavargstu ir išsiilgstu paprastumo, nors ir ne tokio praktiško kaip technologijos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 32 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007