Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 08:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Etinis intuityvus ekstravertas - Hamletas
StandartinėParašytas: 27 Geg 2004, 09:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Hamletas
"Globėjas"

Racionalus etinis intuityvus ekstravertas
Pozityvistas, kvestimas, emotyvistas, aristokratas

Apibendrinančios sąvybės

Visas gyvenimas - teatras. Visur pasirenka savo rolę ir ją atlieka, nekreipdamas dėmesio į kritiką jo elgesio atžvilgiu. Gali studijuoti prieš veidrodį kokie judesiai gražiausi, gestikuliaciją, kaip sėdėti, kaip valgyti ir pan. Tarsi artistas vaidina vis kitą vaidmenį, kiekvienoje gyvenimiškoje situacijoje, intuityviai įsigyvendamas į aplinką. Domisi paslaptingais reiškiniais. Sunkiai sekasi pasiekti vidinę pusiausvyrą, dažnai pernelyg dramatizuoja įvykius.

Eina išdidžiai, neskubėdamas, pakėlęs galvą, tiesia laikysena. Tarsi kas neštų iš paskos mantiją. Domisi daugiau įdėjų sfera. Visos emocijos nukreiptos į išorės pasaulį, mąstymas taip pat jausminis - emocinis. Žmonių santykius Hamletas vertina etinėmis kategorijomis "gera" - "bloga". Kategoriškas. Lengvai įžeidžiamas, ilgai prisimena skriaudas. Kol jis nėra tikras savo pozicijų teisumu, jį kamuoja abejonės. Prieš nuspresdamas ilgai svarsto, kądaryti. Kai kurie kuria pasaulio gelbėjimo planus.

Teigiamos emocijos Hamletui teikia daug idėjų ir energijos. Jis puikiai jaučia žmonių dvasios būseną, stengiasi pakelti kitų nuotaiką. Jie gali būti gerais gydytojais, medicinos seserimis. Jei sužino kad žmogui atsitiko nelaimė (fizinė) skuba padėti. Linkęs rūpintis aplinkiniais. Sergantijį slaugo puikiai. Nepaprastai emocionalus, karštas, greit užsidegantis. Ekstremaliose situacijose gali būti ne tik ryžtingas, bet ir agresyvus. Esant tokiai padėčiai, reikėtų nusileisti, tuomet jis kiek apsiramins. Jam sunku išlaikyti pusiausvyrą, emocijos trukdo elgtis nuosekliai. Priekaištai, kad jis elgiasi nelogiškai, suerzins.

Tai jausmo žmogus. Jam patinka valingi žmonės, kurie padeda apginti jo paties požiūrį ir principus. Su juo būtina kalbėti mandagiai ir korektiškai, nemėgsta "spaudimo", primestos nuomonės, nes gali užsiliepsnoti kaip degtukas, pulti ginčytis. Negalima rodyti negatyvių emocijų, nes Hamleto reakcija būna audringa. Savo ligai ieško objektyvių priežasčių. Jei serga - tai slepia. Jam nereikia sakyti, kad blogai atrodo - įsižeis. Užsiima sveikatos profilaktika.

Santykiai su žmonėmis

Lengvai sueina į kontaktus, bet žmonėmis nepasitiki - nemėgsta atsiskleisti iki galo. Palaiko ryšius reikalingu jam nuotoliu. Mėgsta duoti žmonėms patarimus, puikiai jaučia kitų žmonių būklę. Įspėja apie gresiantį pavojų, daro viską, kad jo būtų galima išvengti. Nepakenčia, kai jam įsakinėja. Pats įsakinėja. Mėgsta būti dėmesio centre, jam reikia klausytojų. Moka išklausyti kitus, bet turi pasakyti ir savo nuomonę. Mėgsta dalintis įspūdžiais su artimais žmonėmis. Moka manipuliuoti kitų emocijomis, įkvėpti savo idėjomis. Moka saugoti paslaptis, tad juo pasitikima. Moka gražiai reikšti jausmus, bendrauja mandagiai, be grubumo. Tiki neribotomis žmogaus galimybėmis.

Darbas

Labai darbštus, linkęs draskytis į visas puses iš karto. Visko nespėja, už tai kaltina tik save, bet sustoti negali. Sustabdyti gali tik liga. Tikslo siekia labai ryžtingai, nebijo atsakomybės, gali net rizikuoti. Savo nuomonę gina ypač atkakliai, nemėgsta kompromisų. Jam patinka nurodinėti, įsakinėti. Jo tikslas - mobilizuoti žmones, o kaip veikti, jie turi nuspręsti patys. Būtinai reikia girti jo išvaizdą ir darbą, kurį atlieka, girti jo gabumus. Darbui stengiasi tinkamai pasiruošti. Neįvertina savo fizinių galimybių, įsijungęs į darbą pamiršta valgį ir poilsį. Prieš priimdamas sprendimus svarsto. Patinka veikla, bet ne jos rezultatas. Dažniausiai turi humanitarinius interesus. Nepasitiki nepatikrinta informacija. Geriausios veiklos sritys yra humanitarinė sfera, kur reikia ką nors propaguoti, draudimo ar realizavimo agentas, gerai dirba teatre, estradoje, geras oratorius.

Apranga, tvarka

Daug dėmesio skiria savo aprangai. Rengiasi madingais, kokybiškais, gerai suderintais drabužiais. Net mažiausia smulkmena turi būti priderinta. Kitaip jaučia dvasinį diskomfortą ir jam atrodo, kad kiti mato trūkumus. Būna labai, net pedantiškai tvarkingas: kiekvienas daiktas turi turėti tikslią savo vietą, negali pakęsti nepagarbaus elgesio su daiktais (pvz., naudojimo ne pagal paskirtį).

Laikas

Laike puikiai orientuojasi. Savo laiką planuoja, plano laikosi. Pasižymi puikia intuicija, numato laiką, kada būtina veikti. Nejaučia gyvenimo esamu momentu. Jam atrodo, kad tikras gyvenimas dar tik prasidės, kas nors pasikeis, įvyks. Emocijos nukreiptos į priekį - kas išeis iš to kas yra dabar.

Negalima reikalauti

Blaivaus, be emocijų požiūrio į gyvenimą, sugebėjimo objektyviai analizuoti situaciją, nuolatinio optimizmo, greito darbo našumo, demokratiškumo bendravime.

http://www2.omnitel.net/sauliusb/tipai.htm


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgs 2004, 11:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 60
Tai režisieriai - jie žino, kaip laike turi būti išdėstytos emocijos ir tą puikiai daro. Moka aiškinti. Kalbėdami naudoja daug gestų. Yra neblogi viršininkai - imasi atsakomybės už savo pavaldinius (nors čia gal visi ekstravertai - nežinau)

Don Kichoto apibūdinimu: Hamletas toks kaip angeliukas - visa sensorika jam 'fui'. Toks truputį įsitempęs, kaip pakabintas ant virvutės - taip ir norisi pasakyti - na atsipalaiduok tu. (čia reikia prisiminti, kad don Kichotas Hamletui yra kontrolierius)

Jis gali rengtis gražiai, bet tame aprangos grožyje koks nors elementas gali įnešti komiškumo. Prisiminkit Čapliną.

Hamletas nuolat informuoja aplinkinius žmones apie gręsiančias bėdas. Tai gerai vyksta jo derinyje su dualu - Maksimas leidžiasi į savo eilinę avantiūrą, o Hamletas bėga iš paskos ir šaukia, kad tai blogai baigsis.

Hamletas neduoda kitiems žinoti "svetimiems" apie savo sveikatą. Jei jis kalba apie sveikatą - reiškia labai jumis pasitiki ir tai yra jo pagalbos šauksmas. Apskritai, jei intravertas giriasi, o ekstravertas skundžiasi - tai greičiausiai yra pagalbos šauksmas. Kartu Hamletai dažnai neblogai žino apie vaistus ir gydymą. Jis yra kaip didelis medis, kuris nesilanksto - bet jei jau griūna, tai kaip reikiant.

Hamletai apie save sako, kad turi prastą kūno pusiausvyros jausmą. Bet kartu - tai, kad joga, taichi, pantomimos pratimai jiems netinka - jie turi kai ką savo tam jausmui vystyti. Čia yra kompleksų zonos dalykai - sveikata, pojūčiai, pusiausvyra, išsidėstymas erdvėj (Hamletas: "ką tik gavau per trečią: manęs klausė, kur yra tokia-ir-tokia parduotuvė, aš sakau - man atrodo, kad ten-ir-ten, o man sako - man neįdomu, ką tu galvoji, man įdomu, kur yra parduotuvė)

Priima kito žmogaus logiką. Taip pat kai kas nors įneša tvarkos į Hamleto daiktus - jis gali turėti kalnus visko - visokių daiktų, bet neturėti pačių būtiniausių daiktų. Hamletas šaukia - kur mano daiktai, juos aiškiai kažkas PAVOGĖ! - O Maksimas atsako - nieks jų nevogė, štai juk jie. Maksimas yra kaip tik tas tipas, kuris puikiai tvarkosi su daiktų reikalingumu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgs 2004, 12:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Turiu pataisyti: Don Kichotas - kontrolierius Gorkiui (Maksimui).

Hamletui jis yra siųstuvas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgs 2004, 12:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 60
Taip, dėkui.

Siųstuvas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2004, 00:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
POTIPIAI pagal Gulenko, iš www.socionics.org.

Hamletas (ENFJ)
Mokytojas užbaigiantysis (etinis)
(Įkvėpėjas - angl. inspirator)


Emociškai susijaudinantis, smarkus. Demonstruoja jausmų įkaitimą, yra ryžtingas ir artistiškas. Lengvai pasiduoda išnaudojamas. Išsiskiria aristokratiškomis manieromis. Dažnai - tai geras oratorius, politinis lyderis su polinkiu į patriotizmą. Vidujai dramatiškas ir spontaniškas, mėgsta save demonstruoti. Išoriškai gali šokiruoti aplinkinius kraštutinumais savo išvaizdoje - bomžas su taukuotomis rankovėmis. O gali būti priešingai - rengtis iššaukiančiai, ryškiai arba rafinuotai - aristokratiškai.

Mokytojas inicijuojantysis (intuityvusis)
(Įspėjantis - angl. warner)


Pasižymi refleksyvumu, vidiniais svyravimais ir abejonėmis. Mąsto vaizdžiai, linkęs į filosofiją. Nelabai kritiškai vertina išorę, nereiklus maistui. Uždaras, pažeidžiamas, kai jis palūžta, ima kalbėti nerišliai. Yra pareigingas ir punktualus. Jis - geras auklėtojas ir pedagogas, gali pritraukti savo klausytojus. Išoriškai ramus, nuosekliai išdėsto medžiagą.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2005, 09:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Pažinojau vieną Hamletą mokykloj... kuris mėgdavo demonstruoti madas ant stalo, staugti ne savo balsu ir visaip kitaip reikalauti dėmesio


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 13:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Na štai, noriu pasidalinti savo patirtimi. Vakar man dar vieno žmogaus elgsena susidėjo į tipą - į Hamletą. Aišku, džiaugsmo buvo daug, trečias mano etikas :smile:, bet prie reikalo.

Ji jodinėjo pas mane ant žirgų, kai dar nebuvau susipažinus su socionika. Paskui dingo. Dabar turi savo žirgą. Mačiau jį prieš porą mėnesių vėl. Pagalvojau, kad Dostikas.

Bet kas vakar privertė mane peržvelgti versiją - o gi mūsų su Solanža šneka apie Hamletų logiškumą/nelogiškumą.

Aš prisiminiau, kad ji buvo stebuklingai, neįtikitinai nelogiška. Netgi ne tai, kad nelogiška - aš taip žmonių nevertinu - bet jos kalba buvo visiškai be ryšio. Tą patvirtino ir mano vyras - kai aš jam apie ją priminiau, pasakė: "Aha, tiksliai, kažkokia tai jinai buvo "??????????". Pvz aš užduodavau klausimą ir negalėjau gauti atsakymo - ji šnekėjo, šnekėjo, peršokdavo nuo vieno link kito neaišku kodėl, nuo situacijos link situacijos, aš įsistebeilijus bandžiau suprasti apie ką čia ir kodėl, mandagiai pertraukdavau, griždavau prie klausimo. Tą prisiminus, pagalvojau apie Hamletą. Prisiminiau ir tą, kad Tipologo forume iš kelių nuotraukų irgi buvo iškelta Hamleto versija, nors aš tada buvau nesutikus.

Ir va - visa jos elgsena pradėjo gražiau gultis į Haleto modelį. Prisiminiau jos jautrumą, emocionalumą. Vėliau gal pacituosiu jos laiškus. Prisiminiau kaip ji rengėsi - labai nemokėjo suderinti drabužių, pvz ilgi palaidi plaukai ir sportbačiai. Bet kadangi aš į tą dėmesio nekreipiu, detalių neprisimenu.

Ir svarbiausia, aš supratau tą jos kalbos nerišlumą. Matyt, aš užduodu klausimą - ji kažką prisimena - tai sukelia jai kažkokį emocinį išgyvenimą - ji pasakoja - tada vėl atsiranda kažkokia asociacija, tas pasakojimas sukelia naujų emocijų, ji peršoka ant jų ir t.t. :bethics: ir :bethics:. Ech, gaila, kad jūs negirdėjot. Aš panašaus žmogaus nesu mačius.

Uždaviau jai "Cassandros" klausimą: "O kokia tavo gyvenimiška filosofija?" Ji susimąstė ir pasakė: "Aš tau sakiau, kad mes su Andrejum išsiskyrėm?" Ir toliau pradėjo pasakoti apie tai, koks jis yra negeras. Labiausiai ją matyt subjaurino jų turto padalijimas: jis gražino jai šunį, kurį ji berods buvo jam padavanojus. "Įsivaizduoji, pusę metų jis jį augino, vaikščiojo su ja ir atidavė. Įsivaizduoji, čia kaip jei tavo vyras jodinėtų ant Kupolės, o paskui ją atiduotą.." Dar ji pasakojo, kad jis yra nenormalus, galvoja tik apie kažkokią mašiną, nori ją nusipirkti, apie nieką daugiau negalvoja. O dar kas ją baisiai supiktino - jie išsiskyrė ir jis paklausė: "Ar aš galėsiu ir toliau važinėti su tavim kartu (jos mašinoje) į Kauną?" Jie ten kartu mokėsi.

Tokia va filosofija :smile:.

Ir dar vienas prisimininimas: kas ją atvedė pas mane? Ji pasakojo, kad kaime jie pamatė žirgą, jis berods buvo labai neprižiūrėtas ar pan. Ir dar ji perskaitė mano skelbimą, kad aš ieškau žmogaus, kuris kartu su manim jotų ir prižiūrėtų žirgą. Taip ir parašė - kad nori padėti rūpintis žirgu, nors mano skelbimo akcentas buvo visai kitoks.

Aj, ką dar norėjau pasakyti. Po treniruotės mes su mokiniais tariamės dėl sekančios. Ji visada paklausdavo kokią dieną kita treniruotė. Ir taškas. Sutarta. Iracionalai daro kitaip: "Nu susiskambinsim. Aš tau parašysiu" ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgp 2006, 13:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia rašė:
Bet kas vakar privertė mane peržvelgti versiją - o gi mūsų su Solanža šneka apie Hamletų logiškumą/nelogiškumą.
Aš prisiminiau, kad ji buvo stebuklingai, neįtikitinai nelogiška.
Na, man Hamletai visada atrodė gebantys pakankamai logiškai reikšti savas mintis. Gal tik išskyrus tuos atvejus, kai yra labai susijaudinę, patyrę didelį emocijų antplūdį. Bet tokiais atvejais nerišliai kalbėt gali daugelis tipų, nebūtinai Hamletai.

Nadia rašė:
Po treniruotės mes su mokiniais tariamės dėl sekančios. Ji visada paklausdavo kokią dieną kita treniruotė. Ir taškas. Sutarta. Iracionalai daro kitaip: "Nu susiskambinsim. Aš tau parašysiu" ir pan.
Nesutinku. Per platus apibendrinimas. Tiek racionalas, tiek iracionalas (ypač tipai su stipria :wintuition: ) gali pasakyt "nu susiskambinsim. Aš tau parašysiu", o ne tartis konkrečiai.

Nadia rašė:
Čia priklauso nuo daug veiksnių. Pvz. nuo užimtumo, nuo mokėjimo / įpročio planuotis savo dieną ir t.t.
Gal Hamletai ir tariasi konkre?čiai. Bet gali būti ir Jeseninas, kuris mėgina tartis konkrečiai (nes reikia planuotis savo laiką, ypač jei turi ir kitą hobi?), ir Džekas, kuris nieko konkretaus nesitaria (kadangi turi daug svarbių darbų ir nežino, ar /kada liks laiko šitam hobiui-jodinėjimui)....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgp 2006, 23:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža rašė:
Nesutinku. Per platus apibendrinimas. Tiek racionalas, tiek iracionalas (ypač tipai su stipria :wintuition: ) gali pasakyt "nu susiskambinsim. Aš tau parašysiu", o ne tartis konkrečiai.
Nadia rašė:
Čia priklauso nuo daug veiksnių. Pvz. nuo užimtumo, nuo mokėjimo / įpročio planuotis savo dieną ir t.t.

Gal Hamletai ir tariasi konkrečiai. Bet gali būti ir Jeseninas, kuris mėgina tartis konkrečiai (nes reikia planuotis savo laiką, ypač jei turi ir kitą hobi?), ir Džekas, kuris nieko konkretaus nesitaria (kadangi turi daug svarbių darbų ir nežino, ar /kada liks laiko šitam hobiui-jodinėjimui)....

Aš retai tariuosi konkrečiai, tai mano būdinga frazė. Kaip aš galiu tartis konkrečiai, jei nežinau, ar nieko neatsitiks, kas gali sutrukdyti pažadus. Greičiau iracionalai mėgsta prižadėti, susitarti konkrečiai, o paskutiniu momentu - sory, problemos, sory reikalai, sory močiutei bloga ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2006, 11:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Spa 2006, 10:13
Pranešimai: 7
Sveiki, visi gerbiamieji esu naujas dalyvis. Jei jau kalbate čia apie Hamletus (t.y. ir apie mane :happy:) norėčiau pasisakyti. Priskiriu save labiau prie tų inicijuojančių Hamletų - esu ramesnis negu aprašytas atvejis aukščiau :smile:.

Kiek esu skaitęs apie Hamletus forumuose, mes kažkodėl labai dažnai įsivaizduojami, kaip moterys isterikės, kurios nesugeba rišliai dėstyti savo mintis, hyperemocionalūs, etc. :smile:

Norėčiau paklausti jūsų visų, ar esate sutikę daugiau tų ramesnių inicijuojančiųjų Hamletų, linkusių į filosofiją? Nes aš pats pažįstu tik keletą tų emocionaliųjų Hamletų, bet tikrai nepavadinčiau jų isterikais :smile:

Kokios bus nuomonės?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2006, 11:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sheakspire, sveikas prisijungęs :smile: Aš negalėčiau pasigirti didele pažįstamų Hamletų gausa. Na, kiek teko stebėti iš toliau - aktyvūs žmonės, tame tarpe ir emociškai, su "ugnele", įdomūs pašnekovai (na, čia galbūt aktyvacija savo daro :smile:), truputį egzaltuoti. Galbūt kiti forumo dalyviai pasakys ką nors daugiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2006, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Oj, Hamletai....:strange:

Kaip laukiau. O tai aš jau Hamletuose užsibuvau... Stagnacija.

Tik nedink, ką? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2006, 15:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Ir aš iš tų netradicinių Hamletų, be ryškių emocijų, sunku mane sunervinti. Filosofė iš prigimties :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2006, 16:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Sheakspire rašė:
Kiek esu skaitęs apie Hamletus forumuose, mes kažkodėl labai dažnai įsivaizduojami, kaip moterys isterikės, kurios nesugeba rišliai dėstyti savo mintis, hyperemocionalūs, etc. :smile:
Na, ne vien moterys, bet ir vyrai hamletais būna. Yra tokių atvejų :smile:

Kalbant rimčiau, tai Hamletai paprastai pasižymi savo kalbos rišlumu ir raiškumu. Jie geri oratoriai, sugebantys labai aiškiai ir patraukliai išdėstyti įvairius dalykus. Jų :bethics: sustiprinta su intuicija gerai leidžia įžvelgti esmę ir ją įtikinamai pateikti.

Kiek esu sutikęs Hamletų, tikrai jie nėra kokie tai isterikai :smile: na, gal tik koks vienas kitas :wink: ne, šiaip viskas su jais normaliai, su jais įdomu bendrauti. Beje, filosofinėm temom jie tikrai linkę bendrauti, ir apskritai jų požiūris gana globalus. Kas labiausiai žavi, tai jų nuolatinis entuziazmas ir užsivedimas ant tam tikrą dalyką. Jie stabiliai gali labai daug ką padaryti. O šiaip išties yra labiau į akis šokančių, ir ramesnių. Esu sutikęs ir vienų, ir tokių. Čia kaip su visais tipais. Aš, pavyzdžiui, irgi - "ramesnis" Hekas :wink:

O šiaip sveiks atvykęs :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2006, 16:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia rašė:
Kaip laukiau. O tai aš jau Hamletuose užsibuvau... Stagnacija.
o jėzusmarija :smile: na, ir kančios pas tave :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 56 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007