Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Bir 2007, 10:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
socion raš?:
?ia apie Štirlio info pri?mim?, jam parodžius savo +santyk? (kuri reikia suformuot "užtikrint?") - jis tavo :happy: ir gali su juo k? tik nori "daryt"... :wink: 




Socion, ar Tavo nuomone, tai tik štirliams galioja? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Bir 2007, 16:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Solanža:  ne, dar ir džekams. Dar - jie m?gsta save parodyti (daug šneka ir turi j? klausytis ir pritart) :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2007, 15:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
socion raš?:
svyt:wink:  dar ? Štirlio darža "Dieve išgelb?k mane nuo draug?, o nuo prieš? pats kaipnors..."


:happy:, Na, taip, gal ir gali cia buti tiesos. Jei zmogus draugiskas tai jau ir draugas :happy:. Nejaucia kur siaip geri santykiai su zmogumi, o kur istikro draugas ir kokio "laipsnio" ta draugyste.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2007, 16:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
socion raš?:
  Dar - jie m?gsta save parodyti (daug šneka ir turi j? klausytis ir pritart) :happy:


Labai megsta kantrius pasnekovus :smile:, Dzekai truputi maziau klasytojo reikia, jiems greiciau pritarejo, "paspirtuko".



Jei garas mintis desto Stirliai - pritariu. Jei nusisneka - patyliu (ka cia su pliku pesiotis :wink:) Bet jei manes paklausia mano nuomones visada atsakau saziningai, kad ir radikaliai priestarautu mano nuomone jo nuostatoms. Svarbu tiesmukai su jais nesipesti, nes jie tokie jautrus nuomoniu nesutarimams :wink:, bet jei turi savo nuostatas ir jomis gyveni vistiek jie prisitaiko, nors isivaizduoja, kad prie ju visi turi taikytis :wink:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2007, 16:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:


Nesutinku, neiskau brangaus daikto vien del brangumo, bet tikrai dazniausiai jei tarkim daiktas kainuoja 7,9,12,30 ir 150 piniginiu vienetu pirksiu ta kur uz 12. Cia su auto detalemis as taip, bet ir apie kitus daiktus pirmiau ziuriu kokybes, patogumo o ne kainos. Nenesioju nei pigiu laikrodziu, nei telefonu. Apsiziurejau, ant stalo tik verbatimo kompaktai (kokia nauda is pigiu dvd, jei ju po pusmecio nenuskaito, ) Gal tik rubams dzin, bet ir tai cia jau ziuriu kad man butu patogu nesalta ar nekarsta su jais. Perku dazniausiai nepigius, bet jei man rubas patiko as nesioju ji iki 10 metu, nors jis jau ir atrodo kaip 10 metu.



Na, gal jei patirtis jiems irode, kad visgi pigus daiktas nieko vertas reikia brangesnio taip ir darys. Arba koks laikrodis , o ypac telefonas yra, kaip paaugliska pasidemonstravimo, gero gyvenimo etikete, tai gal irgi isigis. Bet is principo aplamai paemus skregai arba liaudyje klijuojama tokia etikete "nasarnykai". As jokiu budu nesakau konkreciai, bet kas jau yra gyvenime, tas jau yra. Ta savybe zinoma gali kartais labai geram pasitarnauti, bet kartais... Gal jie kartais nejaucia kur reikia, galima ar draudziama taupyti :neutral:.



Kazin, ar koks Stirlis savo draugei, ar zmonai (nebent iskirtinis varijantas, kai du zmones tampa vienu, cia super reti gyvenimo atvejai) padovanos brangia dovana, papuosala tiesiog siaip, be iskaiciavimu...:confused: Arba siaip savo draugus, gimines ir artimuosius lepins gyvenimo smulkmenom, uz kuriuos mokami pinigai...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2007, 17:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Pelene raš?:
socion raš?:
  "Dieve išgelb?k mane nuo draug?, o nuo prieš? pats kaipnors..."


:happy:, ...o kur istikro draugas ir kokio "laipsnio" ta draugyste.



?ia esm? ne apie draugus, o apie tai kaip juos greitai galima "sugauti" :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2007, 10:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
socion, na taip, juos greitai galima sugauti, bet dar ziurint kas ka vadina draugais.?:tongue:

Pas ekstravertus dazniausiai buna daug ir nei vieno kada prireikia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2007, 11:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Isgirstas patarimas del Stirlio:

-Jei gyvensi su Stirliu zinok, jis savo pinigus laikys sau, gyvens tavo namuose, valgys tavo maista, pasimyles ir dar uz tai pinigu paprasys.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2007, 12:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



...nuuu maniškis Štirlis išaukl?tas. Mes su dukra karts nuo karto pasišaipom iš jo, "zažymu" pavadinam, ale mokam išsireikalauti to, ko reikia.



P.S. Štirlis gali savo žmonai, draugei nupirkti brang? daikt? ir tuo pats didžiuotis, ka va aš koks kr?tas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2007, 14:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
m2, zinau, ISAUKLETAS Stirlis gali buti nuostabus :wink:, bet koks ilgas kelias iki tol.., o ir prigimtis vistiek pramusa :wink:.  Visa beda, kad vos ne absoliuti dauguma vat tokiu neaukletu.



Tai vat ir as ta dalyka pastebejau, Stirliui svarbiau pasijausti pries kazka krutu, nei nupirkau, pradziuginau zmogu, pamirsau. Vnz. ziurint is Dostiskos varpines ne ten akcentai dedami.

Niekad gyvenime nemegau niekam skaityti nei moralu, nei gyvenimo tiesu mokinti, gal del to, kad visa gyvenima supo etikai, o artimiausi visi etiniai intuityvus, visiems viskas ir taip savaime aisku. Bet kuo toliau susiduriu su Stirlico plauko :wink: zmonemis, nepraauklejus - nesusnekesi.:wink::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2007, 15:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Niu mane gelbsti niekur kitur praktishkai nepanaudojams moralizavimo talentas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 24 Lap 2008, 17:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Pelene rašė:
Ir mano pirmoji meile buvo Stirlis. Buvo princas ant balto zirgo ir visas tooooks tobulas.:strange::happy:. Deje...likimas...

Bet kuo labiau pazistu Stirlius (na jie toli grazu nepanasus i mano buvusiji princa :happy:), kazkokie visai netobuli darosi, greiciau i varles, bet ne i princus panasus. :wink::happy:

Paskutiniu metu skaitineju rusu forumus ir labai idomus atsiliepimai- hamletes, napoleones, gorkes panasiai masto apie stirlius... Vien temos pavadinimas koks... As vis mastau, Pelene augo tarp etiku, gyvena vien tarp etiku, ar kartais nebus logike su ugdomaja Etika? (gorke pvz) Tuomet visai suprantama kad stirliai patinka kol jie toli ir svetimi, kuo labiau arteji tuo blogiau. Pas papildinius viskas atvirksciai turetu buti, kuo arciau tuo labiau supranta viens kita.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlis. Kietas zvalgas, vidutinis verslininkas ar psicholig
StandartinėParašytas: 24 Lap 2008, 17:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nepasakyčiau, kad papildiniai vienas kitą supranta vis labiau. To supratimo kaži ar atsiranda daugiau. Vis dėlto LABAI skirtingi tipai...
Man pvz. svarbu yra išsipasakoti draugei dualei. Kartais (dažniausiai) tai net nėra išsipasakojimas - tiesiog labai per aplinkui bandau kažką pasakyti, kad "man blogai"... Draugei nereikia net tiksliai visko žinoti - ji pradeda veikti, "gydyti". Iš dualo mums labiausiai reikia ne supratimo, o atjautos ir pagalbos. Atjauta nėra supratimas, tiesiog parodymas, kad "tu nesi vienas", "aš - kartu su tavim"! Na, jei negali padėti tiesiogiai, tai dualas moka arba nušviesti padėtį (situaciją, kur aš teisi, o kur ne), arba globa ir rūpesčiu mobilizuoti mano vidinius resursus pasitikėjimo savimi linkme. Padeda tas jausmas, kad mes "kartu"...

Jei kalbėsime apie būseną, savijautą - tada taip, dualas ją "supranta". Bet tai nėra pozicijos ar požiūrio supratimas. Ir todėl pritarimo ne visada sulauksi. (Iš kitos pusės - ir neprieštaraus, nepriekaištaus.) Viskas kažkaip labai švelniai susiklosto - gauni pagalbą, kartais ne visai tokią kokios tikėjaisi, bet kokios iš tikrųjų labiausiai REIKIA.

Iš viso to, ką čia dėsčiau - dualai vis labiau pasitiki vienas kitu. Pasitikėjimo "jo kompetencija" iš tiesų atsiranda daugiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2008, 19:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
man irgi užkliuvo šitos svyt mintys. tik paskui pamiršau, kurioj temoj tai skaičiau, tai nepakomentavau.
irgi norėjau pasakyt, kad tokių argumentų nepakanka, kad pertipuot pelenę. Tie, kas augo dualizuoti savo aplinkoje, tai ir suaugę savo papildinius ir atpažįsta, ir su jais supratimą greit atranda, nes jau žino, kaip su to tipo žmonėmis reikia elgtis, jie nėra jiems terra incognita. O kitiems įvairiai sekasi... kad ir Tirpios pasakojimas apie bendravimą su dualu čia būtų geras pavyzdys... o aš savo dualų išvis nepastebiu... tai negi dabar pult persitipuot dėl to..


svyt rašė:
Paskutiniu metu skaitineju rusu forumus ir labai idomus atsiliepimai- hamletes, napoleones, gorkes panasiai masto apie stirlius... Vien temos pavadinimas koks... As vis mastau, Pelene augo tarp etiku, gyvena vien tarp etiku, ar kartais nebus logike su ugdomaja Etika? (gorke pvz) Tuomet visai suprantama kad stirliai patinka kol jie toli ir svetimi, kuo labiau arteji tuo blogiau. Pas papildinius viskas atvirksciai turetu buti, kuo arciau tuo labiau supranta viens kita.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: 25 Lap 2008, 22:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Solanža rašė:
O kitiems įvairiai sekasi... kad ir Tirpios pasakojimas apie bendravimą su dualu čia būtų geras pavyzdys... o aš savo dualų išvis nepastebiu... tai negi dabar pult persitipuot dėl to..


aš apie savo asmeninį gyvenimą niekada plačiai nepasakojau (ir toliau nepasakosiu :wink: ), bet su dualais išties ne viskas taip paprasta ir lengva.

toks įspūdis, kad labiausiai trūksta vienas kito supratimo. ir kantrybės sykiu. tipai - žiauriai skirtingi, nors ir kvadra ta pati. tarp kitko, su aktyvatoriais kažkaip daug paprasčiau bendrauti :strange: didelių įžangų nereikia.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 91 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007