Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ištrauka iš Filo paskaitos (www.socionika.net).

Jeseninas - Balzakas. Iš karto tur?kite omeny, kad tai yra b?tent intuityv?s tipai, ir tai reiškia, kad sensorika j? yra labai-labai-labai toli. Bet tai nereiškia, kad jie nedaro nieko sensorinio, tai tik reiškia, kad jie turi kitoki? motyvacij? ir kit? šios sensorikas s?moningumo laipsn?. Tai reiškia, kad Jeseninas gali b?ti modeljeru, bet jis t? daro kitais sumetimais, jis daro t? nesensoriškai. Baltaintuityvus Jeseninas ir Balzakas, jiems k?nas nereikalingas. Jei juodasensoriniai tipai gyvena erdv?je, kurioje viskas matuojama estetika, komfortu, j?ga, tai ta vidin? erdv?, kurioje gyvena Jeseninas ir Balzakas, ji sensorikos neturi iš viso. Ir tod?l, jeigu juos pasodinti ? kambar? su keturiom sienom, tai "po met?" juos ten pat ir surasi. Jie ramiai "nueis ? save". Iš tikr?j?, štai šita vidin? baltosios intuicijos b?sena, ši b?sena artima Ryt? meditatyvumui. Jie papras?iausiai vis? laik? kažkur medituoja. J? yra laisva s?mon?s b?sena, Jesenino ir Balzako, jie kažkur yra. Jie yra ne ?ia, jie yra ne dabar, jie yra ne j?s? pokalbyje, jie yra už šios erdv?s. Jie yra savo mintyse, jausmuose, kurie turi labai ilg? asociacij? eil? nuo to, k? jie mato, nuo to, k? jie girdi, nuo to, k? jiems pasak?. Ir štai šit? kilometrin? eil? j? smegenys vykriai nub?ga, pasiekdamos tokias tolymas asociacijas tik tod?l, kad j? tam past?m?, kakž? pasak? ar privert? j? kažkaip pajausti. Ir j?s negalite ?sivaizduoti, koks šis atst?mas gali b?ti tiesiog milžiniškas. Ir jis niekada nesugeb?s paaiškinti šio ryšio tarp to, apie k? jis dabar galvoja ir k? j?s jam pasak?te prieš sekund?. Ir štai šita baltaintuityvi realyb?, kurioje jie egzistuoja, neturi savyje konkre?i? sensorini? pasireiškim?. Aš neturiu galvoj, kad jis nejau?ia, ant ko s?di, bet turiu omeny, kad tas jausmas nuo k?d?s, ant kurios jis s?di, jis yra taip toli nuo to, k? jis dabar daro, kad jam reikalingas labai didelis jud?jimo galaktikose greitis, kad jis pajaust? t? s?d?jim? ant šios k?d?s. Jis t? sekundei pajunta ir galinga j?ga v?l ištraukia j? iš šio realaus savo k?no suvokimo ten, kur jis vis? laik? randasi. Tod?l tas, kas lie?ia išvaizd?, kas lie?ia jud?jim? erdv?je, štai ?ia yra du žmoni? tipai, kuriems tas neegzistuoja. Jie atlieka minimali? jud?jimo erdv?je, judesi? ir mitybos program?. Aš aišku perdedu, bet tas išplaukia iš steb?jim?.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 14:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ir kurgi pradingo j? rolin? :wsensoric: ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 14:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
labai-labai-labai toli


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 14:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
yra tiesos, kas lie?ia kasdienes b?senas, ir daug tos tiesos. Ta?iau man regis, ?ia aprašyti kažkokie kraštutiniai atvejai. Žmogus gyvena ne vien bazin?je funkcijoje. Jis turi bendravimo poreikius. Poreik? skleisti ir gauti :bethics: Tai išjudina, suteikia gyvybingumo.

Cassandros klausimas irgi taiklus.

Jeseninas arba Balzakas suvokia, jog visuomen? iš jo tikisi, kad jis atrodys normaliai, kad jis rengsis adekva?iai situacijai (gali r?b? šiltumo nepataikyti nebent), kad jis prausis ir skaniai kvep?s.

Žinoma, jis nepraleis kiekvienos palankios progos atsipalaiduoti ir panerti ? savo meditacijas. Ta?iau tai nereiškia, kad viena trukdo kitam. Pvz. galima svajoti ir dirbti: tvarkytis namus, dekoruoti sienas, si?ti r?bus... 

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Jeseninas arba Balzakas suvokia, jog visuomen? iš jo tikisi, kad jis atrodys normaliai, kad jis rengsis adekva?iai situacijai (gali r?b? šiltumo nepataikyti nebent), kad jis prausis ir skaniai kvep?s.
B?t? labai gerai jei visi žmon?s daryt? t?, ko iš j? tikisi visuomen?. Deje. Labai sunku save keisti ir elgtis prieštaingai savo esybei. Sutinku, esu ma?ius ?vairius rolin?s iš?gdymo laipsnius. Manau, stipriausiai tai priklauso nuo t?v? ?takos. Tarkim mano draug? Jesenin? buvo šia prasm? pažangesn? už mane, bet ji yra išaugus baltasensorik? šeimoje, o aš - bazini? intuityv?.



labai-labai-labai toli
liutaurai, :happy::happy::happy:

Aš dar papildysiu v?liau apie t? kur pradingus.

Na šiek tiek dabar:

aš manau kad baltoji intuicija yra evoliucijos laikotarpyje išsivys?iusi iš :wsensoric:. Kas yra ta :wintuition:? Ta pati informacija, surinkta kažkada baltasensorin?s funkcijos pagalba, ir virtualiai procesuojama. :wintuition: - ta pati :wsensoric:, tik virtuali - prisiminimai, fantazijos.

Pvz. aš žinau savyje dvi pagrindines b?senas: "meditacin?" - kai aš tiesiog ?sivaizduoju b?simus ?vykius jos ?vairiai pražaidžiu, šnekuosi su ?sivaizduojamais žmon?mis ir t.t.

Ir kita - kai aš sugebu iš t? min?i? ištrukti ir pastebiu realyb?. Dažniausiai tai vyksta, kai reikia (darbas, bendravimas), bet t? gali paskatinti ir aplinkos grožis - aš pradedu steb?ti aplinkos vaizdus, jais grož?tis, jau?iu sukeliamas to grožio emocijas. Tai ir yra baltasensorin? bg?sena (aš tada Diumu jau?iuosi.

Tod?l Balzakas pvz. turi visk?, kad gal?t? gerai naudotis savo balt?j? sensorik? (funkcija tam pasiruošus, ji stipri ir s?moninga), tik pats žmogus neturi motyvacijos t? daryti - tai prieštarauja jo esybei.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 15:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: sakai, prieštarauja esybei...O kaip su tokiais dalykais, kaip noras palepinti mylim? žmog?? Skanaus pyrago iškepimu... išmaudymu vonioje, kai j? išprausiant tarsi ir masažiuk? padarai...romantin?s aplinkos namie suk?rimu (aromatai, žvak?s ir pan.)?



:strange:



Ar tu linkus tik imti, o duot nejauti poreikio? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 17:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
aš manau kad baltoji intuicija yra evoliucijos laikotarpyje išsivys?iusi iš :wsensoric:.




atrodo, naujos gaidos. :smile:



nuojauta kužda, kad iš Filo paskait? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 18:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914


Paskaicius pirmaji posta atrodytu, kad Jeseninai su Balzakais susideda is vieninteles funkcijos. :smile:



Bet realiai yra kitaip.

Gar ir pasitaiko retu individu, kurie ignoruoja visas kitas funkcijas, tada is to isplauktu, kad jiems su realiu gyvenimu yra problemu :confused:.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Rgs 2006, 18:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:
O kaip su tokiais dalykais, kaip noras palepinti mylim? žmog?? Ar tu linkus tik imti, o duot nejauti poreikio? :smile:




Tu esi etike, tau kurkas svarbiau artimo, kartais ir nebutinai, emocinis pasitenkinimas, jo palepinimas, o logikui tai gali buti giliai dzin, tuo labiau kokiam Balzakui ( na nesigilinsiu i ankstyvaja, ar velesniaja patirti, kas gali kazkaip itakoti).



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nadia: sakai, prieštarauja esybei...O kaip su tokiais dalykais, kaip noras palepinti mylim? žmog?? Skanaus pyrago iškepimu... išmaudymu vonioje, kai j? išprausiant tarsi ir masažiuk? padarai...romantin?s aplinkos namie suk?rimu (aromatai, žvak?s ir pan.)?


Solanža, aš malonumus visai kitaip ?sivaizduoju. Ir duoti man norisi visai k? kit?. Aš labai m?gstu žmog? tobulinti. Išmokinau savo vyr? angl? kalbos. Kartu s?d?jom valand? valandas - skait?m. Mokinau ant arklio joti. ?iožin?ti, nors aš ?iuožin?t pati beveik nemoku:smile:.

Man labai svarbu tur?ti su mylimu žmogumi bendr? tiksl?, svajon?. Jos siekti, pad?ti vienas kitam. Svarbiausi žmon?s man yra mano id?jos draugai. Jojimo mokin?s. Bent tai yra dabar.

Palepinti.. Gal ir m?g?iau. Aš kartais darydavau t? ekspromtu, kai to iš man?s nesitik?jo. Bet kai aš esu pastoviai spaudžiama ta kryptimi... Man jau bloga yra nuo t? nuolatini? prašym?: masažai, skan?stai... Tikrai bloga.



Paskaicius pirmaji posta atrodytu, kad Jeseninai su Balzakais susideda is vieninteles funkcijos.
Na ten pavaizduota b?tent bazin?s/rolin?s priešrieša. O Balzakai ir Jeseninai dar susededa iš logikos ir etikos:smile:. Aš ne visk? išver?iau, ten toliau dar yra apie k?rybin? truputuk?.



Tu esi etike, tau kurkas svarbiau artimo, kartais ir nebutinai, emocinis pasitenkinimas, jo palepinimas, o logikui tai gali buti giliai dzin, tuo labiau kokiam Balzakui


Aš ?ia šiek tiek nesutiksiu. Kalba ?jo apie k?niškus pasitenkinimus. Emocinis artimo pasitenkinimas Balzakui n?ra dzin, bet pvz. man emociniam pasitenkinimui neb?tina baltoji sensorika:smile:. Kai aš jau esu labai laiminga, žmogus toks fainas ir jis man taip patinka, taip, aš noriu j? paliesti, bet tik tada.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 13:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Aš labai m?gstu žmog? tobulinti. Išmokinau savo vyr? angl? kalbos. Kartu s?d?jom valand? valandas - skait?m. Mokinau ant arklio joti. ?iožin?ti, nors aš ?iuožin?t pati beveik nemoku:smile:.

Man labai svarbu tur?ti su mylimu žmogumi bendr? tiksl?, svajon?. Jos siekti, pad?ti vienas kitam. a.




Balzakui tai neb?dinga - tobulinti kitus. Jam pakanka tobulinti save, o kiti lai savimi pasir?pina patys. O bendros svajon?s irgi tikslai balzakui apskritai yra kryžius. Jie m?gsta tur?ti SAVO asmenin? svajon?. Joje gali fig?ruoti ir mylimas žmogus, bet tai bus JO svajon?. Balzakui svetima kolektyvizmas, jis - didelis individualistas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 13:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Na, ?ia yra tiesos. Aš m?gstu, kad žmon?s priimt? MANO svojon?. Tokiu b?du jinai tampa m?s? bendra.

Kod?l manai, kad Balzakai nem?gsta tobulinti kitus? M?gsta. Bet žmogus turi, aišku, nor?ti. Be to, aš m?gstu tobulinti žmog? b?tent toj sryty, kur pati esu "ištobul?jus". Išmokau aš angl? kalbos per m?nes? tarkime, reiškia ir kiti gali, o aš galiu pad?ti, perduoti savo patirt?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 15:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Mielieji gal kas juoksit?s iš man?s :wink:, bet aprašymas man labai netgi teisingas.

Ypa? vien? draug? Jesenin? atitinka tip top. Na o Balzak?l? - beveik. Gal tai tiesiog tendencija, vieni gali b?ti labai labai toli nuo tos tiesos, o kiti.. Tai n?ra labai ryšku, ta?iau kai gerai paž?sti žmog?, pasistebi, kad jis iš ties? giliai giliai B?TENT toks ir yra..



Dar, Solanža, ne?sivaizduoju balzak?s kepan?ios pyragus vyrui ar kitaip juo romantiškai besir?pinan?ios.. Aba ne?sivaizduoju koooooks tas vyras tur?t? b?ti :wink:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 15:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
pasaka, maniškis balzakas labai m?gsta padaryti k? nors išskirtinio išskirtin?ms progoms. Pvz. raugti ir kepti šašlykus. Arba išvirti airišk? kav?. Bet kasdienin?s vakarien?s jis tikrai nedarys. Grei?iau pasi?lys nusipirkti gatav? pic?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Rgs 2006, 16:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 10:11
Pranešimai: 47


Cassandra: :wink:

Va va, išskirtin?mis progomis.. na mano pasteb?jimai gana subjektyv?s, taigi negaliu daug teorizuoti. Bet kažko susidaro ?sp?dis, kad jei tai ateina, tai su laiku, pagarba ir pan. Ta prasme abejoju, ar per pirmuosius pasimatymus jis jau vir? kav? ar gamino k? nors.

Ypatingiems žmon?ms, ypatingomis progomis ir () esant ypatingam norui/ nusiteikimui.

Ar klystu?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 95 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007