Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 275 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 19 Lie 2008, 13:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
SYNTAX ERROR


Paskutinį kartą redagavo Globas A 08 Sau 2009, 14:27. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 19 Lie 2008, 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
SYNTAX ERROR


Paskutinį kartą redagavo Globas A 08 Sau 2009, 14:27. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 21 Lie 2008, 11:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
SYNTAX ERROR


Paskutinį kartą redagavo Globas A 08 Sau 2009, 14:29. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 22 Lie 2008, 10:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Bir 2008, 11:51
Pranešimai: 29
O kaip dėl sugebėjimo juokauti loginėmis išvadomis?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 02 Rgs 2008, 10:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Tai va mielieji. Po kandžių jūsų diskusijų ir smaigstymūsi, pakalbėsiu apie savo gyvenimišką problemėlę, susijusią su darbu kontorose ir pan. Nepakenčiu, kai mano konfliktinis tipas (Napas) prisirūko ir sėdi šalia manęs. Kai aš dirbu.

Kad su konfliktiniu bendrauti galima, galima vienas kitą suprasti, susikalbėti, jausti giliausią simpatiją, net meilę, aš tuo neabejoju. Bet kad bendraujant, šalia visų teigiamų simpatijų ir jausmų, nuolat jaučiasi kažkoks dirginimas, tuo aš vis iš naujo ir iš naujo įsitikinu. Nu, bendrauji, pilna temų apie kurias norisi pakalbėt, bet aš ir pats jaučiu, ir iš jo akių matau, kad kažkoks dar negerumas yra. Man taip buvo daug kartų aišku. Net Liepa rašė, kad dualo biolaukas jos nedirgina. O mane pvz. konfliktinio dirgina.

Aišku, aš ne puolu pyktis, nors jei mokėčiau gal viskas į gera išeitų. Bet jau antram darbe šalia manęs sėdi toks tipas. Nu sėdi, tegul sėdi. Bet dar rūko. O tai, ne tik praskaidrina jo mintis, bet ir sustiprina jo biolauko veikimą, kuris neigiamai veikia mane. O aš skaitau, skaičiuoju, bet gal kai užknisa, lieka 50% pajėgumo. AIšku, daug kas užknisa, bet čia tai istoriškai tipinė mano problema. Ant arba už patologijos ribų, tai aš aišku taip kaip čia darbe to niekam nepasakoju. Gal net kaip Robui to jau per daug. Bet man taip yra.
Apskritai, geriausia turėti savo kabinetą. Arba bent jau kokią sodybą, ten galėčiau dirbti su kuo noriu, arba vienas. Jokie nekviesti tipai pas mane neitų!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 03 Rgs 2008, 09:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Suprantu, Vaidai, kad labai norėjai pasiguosti. :)
Bet ar ..jei dualas prisirūkęs šalia sėdėtų, tavęs tai neerzintų? :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 03 Rgs 2008, 10:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Solanža rašė:
Suprantu, Vaidai, kad labai norėjai pasiguosti. :)
Bet ar ..jei dualas prisirūkęs šalia sėdėtų, tavęs tai neerzintų? :wink:


Tai jo, geras klausimas...

Taip, pasiguodžiau. O kam dabar lengva ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 03 Rgs 2008, 10:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
SYNTAX ERROR


Paskutinį kartą redagavo Globas A 08 Sau 2009, 14:24. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 03 Rgs 2008, 22:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Globas A rašė:
Visgi būtų lengviau sėdėti su dualu ar kitu palankiu tipu, nors ir rūkančiu.
Mano įstaigoje daugelis darbuotojų visiškai atsitiktinai kabinetuose sėdi esant palankiam santykiui: aš su dostike, sekretorės - gorkė ir dreizerė, dar du džekai kitur. Taigi, likimas, kaip sakoma, palankus :smile:
Turiu galimybę kasdien stebėti dostikės logiką ir matau, kaip ji skiriasi nuo mano. Nors ji baigusi matematiką, bet kiek ji bando domėtis įvairiais dalykais - politika, ekonomika ir pan., jai nieko nesigauna :tongue:, nors ji ir stengiasi. Ji nemato sąsajų, neįsidėmi faktų, nuolat cituoja įvairius ekspertus, žodžiu, savarankiškos nuomonės neturi. Jei aš užginčiju tų ekspertų nuomonę, tuo viskas ir baigiasi, ji nežino, ką atsakyti.
Bet šiaip ji gyvenime protinga :wink:


kiek esu susidūręs su dostojevskiais, tai man palikdavo labai inteligentiško ir viduje dvasingo (taigi išmintingo) žmogaus įspūdį. nors čia, žinoma, tik subjektyvus patyrimas. tik nenorėčiau tikėti, kad toji :wethics: :bintuition: (kuria mini Globas) "nemato sąsajų" ir t.t. Šiaip jei tipo ego bloke yra :bintuition: , to būti neturėtų. tuo nenoriu pasakyti, kad jas visada mato (nes ne gebėjimus tipas nurodo), bet, kad tokių sąsajų ieško, tai taip. O jeigu ieško, tai, matyt, kad ir ką nors randa.

o dėl sveikatos ir apskritai savijautos, tai, matyt, ir geriau, ir lengviau sėdėti su nerūkančiu konfliktiniu, nei su rūkančiu dualu (jei, žinoma, tenka tai visad kvėpuoti).

šiaip esu pats porą metų sėdėjęs su gorkiu viename kabinete, ir didelių nesutarimų pavyko išvengti. tiesiog tereikėjo išlaikyti tam tikrą atstumą ir tiek. pagarbūs ir dalykiški santykiai išliko ir iki šiol, nors šiaip jau tajam gorkiui su žmonėmis ne dažnai pavyksta susibendrauti.

taigi, viskas yra įmanoma. o dėl sveikatos, reikia aiškiai savo poreikius pasakyti, nes čia jau fundamentalūs dalykai.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 04 Rgs 2008, 10:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
SYNTAX ERROR


Paskutinį kartą redagavo Globas A 08 Sau 2009, 14:24. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 04 Rgs 2008, 16:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
actekas rašė:
[o dėl sveikatos, reikia aiškiai savo poreikius pasakyti, nes čia jau fundamentalūs dalykai.
Tai ne tik poreikiai (ar užgaidos), o ir teisė, įrašyta į DK. Darbo vietose (jei tai patalpa) - nerūkoma.
O dar "Tabako kontrolės įstatyme" yra nurodyta, kad mokymo įstaigų ir sveikatos priežiūros įstaigų TERITORIJOSE draudžiama rūkyti.
Manau, kad klausimą galima išspręsti, pakalbėjus - kas erzina. Yra gi šiais laikais priemonių nuo rūkalų dvoko... Turbūt irgi pasakyčiau, jeigu kolegė ateitų į darbą be saiko prisikvėpinusi kvepalais... Tai irgi erzina. Laimė, pas mus nei rūkalų, nei kvepalų "smogo" nėra...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 04 Rgs 2008, 23:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Globas A rašė:
actekas rašė:
tik nenorėčiau tikėti, kad toji :wethics: :bintuition: (kuria mini Globas) "nemato sąsajų" ir t.t. Šiaip jei tipo ego bloke yra :bintuition: , to būti neturėtų. tuo nenoriu pasakyti, kad jas visada mato (nes ne gebėjimus tipas nurodo), bet, kad tokių sąsajų ieško, tai taip. O jeigu ieško, tai, matyt, kad ir ką nors randa.
Neturint subtilios :wlogic: objektai gali likti neidentifikuoti, todėl :bintuition: sąsajų tarp tų objektų neras.


labai nekonkreciai pasakyta. kokie objektai turimi omenyje?

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 05 Rgs 2008, 11:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
SYNTAX ERROR


Paskutinį kartą redagavo Globas A 08 Sau 2009, 14:25. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 05 Rgs 2008, 11:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Svarbu, KĄ laikysime "objektais". Jei turimi omenyje fiziniai objektai - tai juos geriau "akiratyje ganys" sensorikai... Logikai daugiau operuoja faktais, struktūros detalėmis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Loginis intuityvus intravertas - Robespjeras
StandartinėParašytas: 05 Rgs 2008, 12:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
SYNTAX ERROR


Paskutinį kartą redagavo Globas A 08 Sau 2009, 14:25. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 275 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 105 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007