Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 11:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 246 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 11:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Pelene raš?:
Glob_atsalimas raš?:
Manau, kad tavo tyrimas parodo, jog esi balzak?, nes neproporcingai daug rasta balzak?. :smile: Tapatukai daug lengviau atpažinami.


Pagal sita teorija velgi nesigaunu Dostiku, asmeniskai as ju visiskai nepazistu (isskyrus kelis atvejus, per atstuma, greiciau per kitu pasakojimus ir ispudzius), niekad ju nepastebiu, neuzfiksuoju, nera potraukio :happy:.


Ir gerai, kad n?ra potraukio dostams:smile: Gali b?ti, beje, kad dost? yra mažiau negu rob?. Bet vis tiek juos atpažinti tau yra privaloma.:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 11:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:
Glob_atsalimas raš?:
Manau, kad tavo tyrimas parodo, jog esi balzak?, nes neproporcingai daug rasta balzak?. :smile: Tapatukai daug lengviau atpažinami.


Pagal sita teorija velgi nesigaunu Dostiku, asmeniskai as ju visiskai nepazistu (isskyrus kelis atvejus, per atstuma, greiciau per kitu pasakojimus ir ispudzius), niekad ju nepastebiu, neuzfiksuoju, nera potraukio :happy:.




Nenusimink. Man Žukovus rasti irgi sunkiai sekasi. O va Balzak? mano aplinkoje daug. Pagal t? teorij?, tikriausiai aš irgi Balzak? :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 11:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Glob_atsalimas raš?:
?domu, o nuo ko gi prad?ti šalies masto tyrimus? Ar tik ne nuo savo aplinkos?

Beje, ? savo s?raš? ?traukiau ir visuomenei žinom? žmoni?, tarp kuri? rob? yra nedaug. 


Manau, galima pradeti apsizvalgyti ir savo aplinkoje, smalsu, idomu. Bet ar cia tyrimas :strange:?



I sarasa reiktu itraukti tikrai zinomus tipus, bet jei priskaiciuoti MENAMUS, tai jau as statistika padariau :happy:, nesvarbu, kad is lempos, bet nemanau, kad daug prasoviau :happy:. Isivaizduok, jei as ta pati Valinska tipinsiu Napoleonu, tu - Dzeku, kazkas ten kitas - Donu. Tai kogi vertas cia tas ir tas "tyrimas".





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 11:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Glob_atsalimas raš?:
. Bet vis tiek juos atpažinti tau yra privaloma.:smile:


Oho, kaip griestai, kaip nukirsta.:happy: Gerai, kad mano organizmas, na gal tipas pritaikytas prie tokiu kvailai kategorisku issireiskimu :happy::happy:

Tai visgi sakai privaloma.:wink: O ka man daryti, jei tokiu tipu mano aplinkoje vis nesiranda?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas raš?:
liutauras: Heksl? grei?iausiai yra migl?, o tu panašesnis ? login? ir ? racional?.




man cia komplimentas, nes hekslio aprasymas man labai patinka. tik vargu bau, ar galeciau buti ekstraverte. asmeniskai heksliu savo aplinkoje nezinau (gal neatpazistu, kas jau byloja, anot G, apie mane - ne heksle), manau, isejus is savo tipo (koks jis berbutu) ribu, arba ir visas ribas perzegusi,  pabuvosu viskuo. tik kaip cia ismokus per tas rias lipti?



turiu itarimu, kad vedyb? planuotoja Kristina Kaikarien? - hekslis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 11:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Pelene raš?:
Glob_atsalimas raš?:
?domu, o nuo ko gi prad?ti šalies masto tyrimus? Ar tik ne nuo savo aplinkos?

Beje, ? savo s?raš? ?traukiau ir visuomenei žinom? žmoni?, tarp kuri? rob? yra nedaug. 


Manau, galima pradeti apsizvalgyti ir savo aplinkoje, smalsu, idomu. Bet ar cia tyrimas :strange:?



I sarasa reiktu itraukti tikrai zinomus tipus, bet jei priskaiciuoti MENAMUS, tai jau as statistika padariau :happy:, nesvarbu, kad is lempos, bet nemanau, kad daug prasoviau :happy:. Isivaizduok, jei as ta pati Valinska tipinsiu Napoleonu, tu - Dzeku, kazkas ten kitas - Donu. Tai kogi vertas cia tas ir tas "tyrimas".





manau, mums neverta pergyventi, G viska cia sutvarkys: ir nutipuos, ir lietuvos statistika isaiskins. maladec.:smile::smile::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 11:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tai visgi sakai privaloma. O ka man daryti, jei tokiu tipu mano aplinkoje vis nesiranda?
Nepergyvenk, Pelene, Dostas išties vienas re?iausi? tip?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 11:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Nadia raš?:
Nepergyvenk, Pelene, Dostas išties vienas re?iausi? tip?.


Vo! Prasom mane gerbti ir myleti, nykstanti rusis esu :wink::happy:. Ir vardan sios isimties prasom manes nepertipuoti, nes Dostikai, kaip dinozaurai isnyks nuo zemes pavirsiaus. Vargsai mutuoja i Robikus (nesusimastet, ko cia ju tiek priviso kaikur :wink:), kartais i kokius Hekslius, Hamletus, ar Jeseninus.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 12:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Pelene raš?:


Vo! Prasom mane gerbti ir myleti, nykstanti rusis esu :wink::happy:. Ir vardan sios isimties prasom manes nepertipuoti, nes Dostikai, kaip dinozaurai isnyks nuo zemes pavirsiaus. Vargsai mutuoja i Robikus (nesusimastet, ko cia ju tiek priviso kaikur :wink:), kartais i kokius Hekslius, Hamletus, ar Jeseninus.



Teišnykite tie, kurie turite išnykti!:smile:

D?l mutavimo abejoju, nes jesenin? ar heksli? n?ra daug. O pus? rob? perrašyti dostais ranka nekyla.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 12:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Glob_atsalimas raš?:
Teišnykite tie, kurie turite išnykti!:smile:


O siaubas koks tu ziaurus.

O pus? rob? perrašyti dostais ranka nekyla.


Kodel? Perdaug isigalejusi nuostata, kad Dostai tai minkstapriciai? :happy:

Dar paziurk, tarp tu savo Robu dar koki ir Gorki surasi :smile::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 12:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas raš?:
Pelene raš?:


Vo! Prasom mane gerbti ir myleti, nykstanti rusis esu :wink::happy:. Ir vardan sios isimties prasom manes nepertipuoti, nes Dostikai, kaip dinozaurai isnyks nuo zemes pavirsiaus. Vargsai mutuoja i Robikus (nesusimastet, ko cia ju tiek priviso kaikur :wink:), kartais i kokius Hekslius, Hamletus, ar Jeseninus.



Teišnykite tie, kurie turite išnykti!:smile:

D?l mutavimo abejoju, nes jesenin? ar heksli? n?ra daug. O pus? rob? perrašyti dostais ranka nekyla.





tai jau ir as, kaip hekslis ant isnykimo ribos atsiradau? tavo svajones isnaikinti visus, kurie tik kitokie nei tu - rodo tavo siaura pasaulio suvokima. o kur tie mostai apie islipima is remu?.  tavo kintantys pasisakymai byloja apie tave kaip iracionala.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 12:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Pelene raš?:


O siaubas koks tu ziaurus.

Perdaug isigalejusi nuostata, kad Dostai tai minkstapriciai? :happy:

Dar paziurk, tarp tu savo Robu dar koki ir Gorki surasi :smile::happy:



1. Žiaurumo n?ra. Tai loginis jumoras.

2. Be abejo, rob? n?ra 30%. Tai nul?m? nepakankamai reprezentatyvi imtis bei kiti jau min?ti dalykai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 12:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
migle raš?:


tai jau ir as, kaip hekslis ant isnykimo ribos atsiradau? tavo svajones isnaikinti visus, kurie tik kitokie nei tu - rodo tavo siaura pasaulio suvokima. o kur tie mostai apie islipima is remu?.  tavo kintantys pasisakymai byloja apie tave kaip iracionala.


Mano kintantys pasisakymai byloja daugiausia apie mano vidin? atsipalaidavim?, jumoro jausm? ir negalvojim?, kad šitas forumas yra pasaulio centras.:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
Glob_atsalimas: mums jau visiems aisku, kas, pacio manymu, yra pasaulio centras.:wink: dramatiska, tik tai, kad nuomones issiskiria..



elementari pagarba forumieciams butu, aisku, privalumas, bet jau ka cia..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2006, 12:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Glob_atsalimas tuomet tipavimas ne?manomas arba beprasmis -

1) visi tipai turi teis? atsipalaiduoti (reikia suprasti turb?t, - atsipalaiduoti nuo savo tipo, arba "išlipti už r?m?") :happy:

2) visi tipai turi teis? kalb?ti su jumoru

3) visiems tipams šitas forumas n?ra darbas pirmaeil?se pareigose (suprask - nesvarbus, ne pasaulio centras) :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 246 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 165 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007