Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 246 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 26 Bir 2009, 17:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
Parašysiu kai ką naujo apie tipų pasiskirstymą, bet ne anksčiau kaip liepos 1 d.


Pasielgei labai alogiskai, bet tuo paciu ir itin racionaliai. Alogiskai, nes nereikejo isvis nieko rasyt iki liepos 1 d, o po to iskart rasyt kazka. Itin racionaliai, nes taip bandei paveikti forumo dalyvius, t.y. skatinai ju aktyvuma. Deja, pats zinai, kad tokie bandymai yra seniai beprasmiai ir ne todel, kad tavo taikoma strategija yra netinkama, o todel, kad siek tiek daugiau apie socionika ismanantys zmones miega.

P.S. as parasydamas si posta cia pasielgiau analogiskai (alogiskai, bet tuo paciu ir itin racionaliai) del lygiai tu paciu priezasciu.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 26 Bir 2009, 23:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
11:11 rašė:
Pasielgei labai alogiskai, bet tuo paciu ir itin racionaliai. (...) Deja, pats zinai, kad tokie bandymai yra seniai beprasmiai. (...) as parasydamas si posta cia pasielgiau analogiskai (alogiskai, bet tuo paciu ir itin racionaliai) del lygiai tu paciu priezasciu.


sureaguosiu tik bendrojo argumento dėlei, nes, mano galva, kai kurios sąvokos pavartotos ne visai tiksliai.

atsiribojant nuo svarstymų, kokie Globo ketinimai buvo iš tikrųjų, vargu ar tikslu vadinti veiksmą "itin racionaliu" tuo pačiu aiškinant, kad tas veikiantysis "žinojo", koks "seniai beprasmis" yra tas jo "itin racionalus" veiksmas.

iš tikrųjų racionaliu (kalbu bendrąja, ne socionine prasme) tam tikrą veiksmą būtų galima vadinti tik tuo atveju, jei jis atitinka veikėjo interesus ir yra tinkama priemonė jiems pasiekti. jeigu tariame, kad veikėjas, atlikdamas tam tikrą veiksmą iš anksto žinojo, kad jis yra beprasmis (t.y. nepasieks norimo rezultato), toks veiksmas nėra racionalus (o ką jau kalbėti apie itin racionalumą).

p.s. pats esu suspendavęs savo dalyvavimą. ne todėl, kad "neįdomu" ar pan. tiesiog šiame gyvenimo etape yra kur kas rimtesnių dalykų (iššūkių), į kuriuos siekiu susikoncentruoti maksimaliai. taip gal truks kokius porą metų, o po to bus matyt. šiaip ar taip tai nėra koks nors atsisveikinimas, tad brūkštelkit (perspėkit), jei kada kokį mytą organizuosit :wink: kita vertus, esu prisijungęs prie feisbuko, tad, jei kas turės ūpo, galim santykius palaikyti ir taip.

sėkmės.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 27 Bir 2009, 13:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Man atrodo, kad nemaža dalis forumo dalyvių pasiekė tam tikrą savo galimybių ribą šiai dienai. Nieko naujo neatranda, neturi naujų idėjų, todėl ir patiems pasidarė nuobodu. Reikalinga kūrybinė pauzė.
Ne visai suprantu, kokie iššūkiai gali trukdyti domėtis socionika. Domėjimasis socionika yra savaiminis procesas, ne kažkoks iššūkinis dalykas, kuris galėtų konkuruoti su realiais gyvenimo iššūkiais. Bet gal tik man taip paprastai atrodo.
Galų gale, man nėra didelio skirtumo, ar mano kūryba čia kažkas domisi, ar ne. Sugebu domėtis socionika ir savarankiškai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 27 Bir 2009, 22:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Globas A rašė:
Man atrodo, kad nemaža dalis forumo dalyvių pasiekė tam tikrą savo galimybių ribą šiai dienai. Nieko naujo neatranda, neturi naujų idėjų, todėl ir patiems pasidarė nuobodu. Reikalinga kūrybinė pauzė.


jei čia ir apie mane, tai didžia dalimi sutinku. man šitas forumas išties daug davė, ir dėl jo aš labai patobulėjau - kaip ne kaip, turbūt jau bus daugiau nei ketveri metai praleisti čia, tačiau pastaruoju metu iš tikrųjų nieko naujo neatrandu šiame forume (tiesą sakant, nelabai kas apskritai čia yra belikę), o taip pat vis labiau įsitikinu, kad socionikos galimybės paaiškinti žmonių pasaulį ir jų tarpusavio santykius yra išties pakankamai ribotos (kitaip ir būti negali). todėl natūraliai norisi išmėginti ko nors daugiau, idant ir pats supratimas apie bendrąjį socionikos pažintinį vaidmenį prasiplėstų.

Cituoti:
Ne visai suprantu, kokie iššūkiai gali trukdyti domėtis socionika. Domėjimasis socionika yra savaiminis procesas, ne kažkoks iššūkinis dalykas, kuris galėtų konkuruoti su realiais gyvenimo iššūkiais. Bet gal tik man taip paprastai atrodo.


Na, nieko tokio, kad ne visai supranti. Galiu tik nuraminti, kad daug ką šiame pasaulyje sunku suprasti. Žinoma, supratimo padaugėtų, jei informacijos daugiau turėtum. Tačiau nesame tokie artimi, kad pradėčiau ja dalintis ir dar labiau tikslinti tai, ką turėjau omenyje. Galų gale tai visai nesvarbu žinoti.

Pats domėjimasis socionika, žinoma, joks iššūkis, tačiau dalyvavimas forume, kaip ir apskritai lindėjimas internete, natūraliai atima tam tikrą dalį laiko, kas yra tam tikri kaštai. Ir šie laiko kaštai tampa itin aktalūs, kai sau keli nemažus tikslus kitose gyvenimo srityse. Todėl norint "nesibarstyti" ir "neišsibarstyti", sprendimas apriboti savo veiklą kitose šiuo metu neprioritetinėse srityse (įskaitant ir dalyvavimą įvairiuose forumuose) pakankamai pagrįstas ir racionalus.

Tačiau, kaip minėjau, socionikos užmarštyje nesiruošiu palikti. Galiu tik pasakyti, kad turiu nemažų ir išties gana ambicingų idėjų, kaip būtų galima vystyti socioniką Lietuvoje ir apskritai, tačiau tam reikia daugiau laiko ir tam tikrų palankių aplinkybių, kurių, matyt, teks palūkėti, jei jos, žinoma, apskritai kada susiklostys.

Cituoti:
Galų gale, man nėra didelio skirtumo, ar mano kūryba čia kažkas domisi, ar ne.


Žinok, bet man irgi nėra skirtumo, ar tavo kūryba čia kas nors domisi, ar ne :happy: :wink:

Anyway, gal pasikartosiu, bet iš esmės su visais man buvo malonu susipažinti, pabendrauti ar net susidraugauti, todėl labai tikiuosi, kad bent jau su kai kuriais forumo dalyviais vienokį ar kitokį ryšį palaikysim ir toliau. Todėl galutinai ir neatsisveikinu.

Sėkmės visiems.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 28 Bir 2009, 10:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Taip plėstis nebuvo būtina, nes man nėra labai įdomūs nei tavo tikslai, nei dar kažkas iš tavo esamo ar būsimo CV.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 28 Bir 2009, 16:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
O man visada idomu zinoti panasia informacija apie dalyviu interesus. Tai leidzia atrasti benrumus arba suprasti, kad interesai issiskiria...
Dabar pvz. man aisku, kad Actekas didesne demesio dali skirs ne socionikai. Nors tikiu, kad cia vis delto uzbegs retkarciais :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 28 Bir 2009, 16:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Liepa rašė:
Nors tikiu, kad cia vis delto uzbegs retkarciais :wink:


žinoma! :wink:

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 28 Bir 2009, 17:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Taip plėstis nebuvo būtina, nes man nėra labai įdomūs nei tavo tikslai, nei dar kažkas iš tavo esamo ar būsimo CV.


kad tau neįdomu, tai nereiškia kad ir kitiems dalyviams neįdomu.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 29 Bir 2009, 07:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Asmeninę informaciją - į PM.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 01 Lie 2009, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Kaip žadėjau, skelbiu savo atnaujintą informaciją apie tipų pasiskirstymą. Kad būtų kažkoks atspirties taškas, lyginsiu savo informaciją su šitos temos 1 psl. lentele. Deja, nepersikopijuoja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 01 Lie 2009, 12:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
------Mano % (V/M)--Socionikų % (V/M)

Dreizeris 18/17 *** 3/4
Napoleonas 13/15 *** 4/9
Gorkis 8/10 *** 6/3
Hugo 5/10 *** 3/10
Štirlicas 9/6 *** 5/2
Robas 8/6 *** 6/5
Hamletas 7/7 *** 5/9
Žukovas 8/5 *** 9/3
Diuma 3/8 *** 7/15
Donkichotas 7/4 *** 11/4
Hekslis 7/4 *** 10/6
Londonas 4/4 *** 4/2
Balzakas 1/1 *** 8/5
Gabenas 1/1 *** 12/8
Jeseninas 0/1 *** 4/8
Dostikas 0/0 *** 3/10


* - 0 reiškia tik tiek, kad to tipo atstovų yra <0.5%


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 01 Lie 2009, 12:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Kokie gi peršasi pastebėjimai?
1. Abiejuose pasiskirstymuose gana pastebimai sutampa skirstymas į labiau vyriškus ir labiau moteriškus tipus: donkichotai, heksliai, štirlicai, žukovai ir robai laikytini labiau vyriškais tipais, o diuma, hugo - labiau moteriškais tipais. Matyt, šios asmenybės sėkmingiau funkcionuoja būdamos vienos ar kitos lyties, todėl per daugelį metų atsirado skirtumas tarp procentų.
2. Socionikų pasiskirstyme yra labai didelis gabenų ir mažas napoleonų procentas. Galėčiau pakomentuoti primindamas p-lės Tirpios žodžius, kad gabenai yra panašūs į flegmiškus napoleonus. Pritariu šiai minčiai ir manau, kad ateitis parodys, ar tie gausūs gabenai priskirtini prie napoleonų, ar visgi yra gabenai.
3. Socionikų pasiskirstyme yra didelis dostikų, bet mažas dreizerių procentas - pagal analogiją žr. 2 punkto paskutinį sakinį.
4. Mano pasiskirstyme jeseninų yra mažai - taigi, Solanaža, jie, o kartu ir tu, esate saugotini :smile: Jūsų negalima mušti, stumdyti, kitaip niokoti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 01 Lie 2009, 16:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Kokie gi peršasi pastebėjimai?
1. Abiejuose pasiskirstymuose gana pastebimai sutampa skirstymas į labiau vyriškus ir labiau moteriškus tipus: donkichotai, heksliai, štirlicai, žukovai ir robai laikytini labiau vyriškais tipais, o diuma, hugo - labiau moteriškais tipais.
4. Mano pasiskirstyme jeseninų yra mažai - taigi, Solanža, jie, o kartu ir tu, esate saugotini :smile: Jūsų negalima mušti, stumdyti, kitaip niokoti.


taisyčiau į "labiau vyrams būdingus", "labiau moterims būdingus". Nes robas kad vyriškas tipas, tai žinok labai ginčyčiausi. :confused: (na, gal mes skirtingai suprantam žodį vyriškas)

dėl pasiskirstymo nežinau, aš jų pažįstu šiek tiek. Bet turiu pasakyt, kad tai nėra toks jau neatsparus gyvenimo vėjams tipas. Mes tik viktimai, todėl galim tokie atrodyti. Galim niurgzti, pvz. Bet realiai, jeseninai labai gyvastingi ir lankstūs, jie ne iš tų, kurie žudosi dėl meilės kančių ar dar ko nors. Ne iš tų, kurie degraduoja, nes neužsidirba pinigų... etc.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 02 Lie 2009, 10:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
taisyčiau į "labiau vyrams būdingus", "labiau moterims būdingus". Nes robas kad vyriškas tipas, tai žinok labai ginčyčiausi. :confused: (na, gal mes skirtingai suprantam žodį vyriškas)
dėl pasiskirstymo nežinau, aš jų pažįstu šiek tiek. Bet turiu pasakyt, kad tai nėra toks jau neatsparus gyvenimo vėjams tipas. Mes tik viktimai, todėl galim tokie atrodyti. Galim niurgzti, pvz. Bet realiai, jeseninai labai gyvastingi ir lankstūs, jie ne iš tų, kurie žudosi dėl meilės kančių ar dar ko nors. Ne iš tų, kurie degraduoja, nes neužsidirba pinigų... etc.
1. Pritarčiau tavo pastabai.
2. Galbūt. Jeseninų greičiausiai daugiau yra negu 1%, tiesiog didelę dalį mano sąrašo žmonių sudaro visuomenės aktyvas, kur labiau dominuoja kiti tipai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: IM pasiskirstymas lietuvoje
StandartinėParašytas: 02 Lie 2009, 10:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Dar ko neparašiau lygindamas abu pasiskirstymus: pas mane tarp sensorinių dominuoja :bsensoric: -iniai, kitame - :wsensoric:. Manau, kad bent jau visuomenės aktyve labiau tikėtinas :bsensoric: -inių dominavimas, tai labiau atitinka jų prigimtį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 246 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 95 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007