Socionikos forumas

Dabar yra 30 Bal 2024, 04:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 246 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Spa 2007, 16:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ir man jau pasidare idomu - ar kokia pikta dvasia myte buvo? :strange:  Kas per mistika?!  GLOBAI, ar tik tamsta nepretenduoji i egzorcisto rolee, ir gal cia taip pradejai "klientu" medzioklee?!

Globai, paaiškink - KAME REIKALAS?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2007, 11:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: Reikalas yra kai kuriu žmoniu elgesyje...:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2007, 13:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ir kaip gi forumo susitikimai KENKIA jo dalyviu elgesiui?

° Ar kenkia pats dalyviu susitikimo faktas (iš vis kenksminga susitikineti realybeje)?

° Ar kokia nors organizacija infiltruoja "kenkejaa", kuris kai kuriuos "pagadina"?



P.S. Noriu išsiaiškinti iš esmes


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2007, 13:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: Kam pakenke, aš parašiau. Nemanau, kad apie tai verta diskutuoti, o ypac su 3-iaisias asmenimis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2007, 14:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Globas raš?:
Liepa: Kam pakenke, aš parašiau. Nemanau, kad apie tai verta diskutuoti, o ypac su 3-iaisias asmenimis.




Kaip supratau, esu viena is tu, kuriem susitikimas, anot taves, pakenke. Prasyciau paaiskinti kaip, kodel ir kada. Pageidauciau kaip imanoma detaliau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2007, 14:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
zanka: Kada - 09.21. Kodel - nežinau. Kaip - pradejai ižulet.

Gal pirma apsispresk del savo tipo, nes tai yra pradžiu pradžia.

Antra: panašias diskusijas seniai metas iškelti iš šios temos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2007, 14:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Globas raš?:
zanka: Kada - 09.21. Kodel - nežinau. Kaip - pradejai ižulet.

Gal pirma apsispresk del savo tipo, nes tai yra pradžiu pradžia.

Antra: panašias diskusijas seniai metas iškelti iš šios temos.




1.Joks zmogus, is pradziu buves mandagus, nei is sio nei is to nesuizuleja. Tam visa laika buna priezastis. Siuo atveju priezasciu siulyciau ieskoti savo elgesyje, nes mano taip vadinamas suizulejimas susijes tik su tamstos atitinkamu elgesiu.

2.Ir kaip gi tamsta siulai man del to tipo apsispresti? Issirinkti kuris labiau patinka? Klausti autoritetingu asmenu? o gal priimti ta varianta kuri tamsta siulai?

As labiau linkusi galutini sprendima del savo tipo priimti pati. Ir man nesvarbu kiek tai uztruks - metus ar desimt metu. Savo tipo nusistatymas nera pradziu pradzia - tai jau savianalizes, teorijos nagrinejimo ir bendravimo/diskutavimo su kitais rezultatas.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2007, 14:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
zanka raš?:


As labiau linkusi galutini sprendima del savo tipo priimti pati. Ir man nesvarbu kiek tai uztruks - metus ar desimt metu.



Manau, kad iki 2030-2035 m. tai ivyks. Atšilus klimatui, musu mytai bus galutinai iškelti iš kabaku ir vyks tik gamtos prieglobstyje:smile:

O jei rimtai, tai nepažindama saves (socionine prasme), negali pažinti kitu. Va kaip yra:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2007, 15:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Globas raš?:
[quote]Manau, kad iki 2030-2035 m. tai ivyks. Atšilus klimatui, musu mytai bus galutinai iškelti iš kabaku ir vyks tik gamtos prieglobstyje:smile:



tikiuosi iki minetu metu klimatas taip drastiskai nepasikeis. Aisku mytai gamtoje yra labai gerai, bet vis gi, kaip tai siejasi su mano nusitipavimu?



O jei rimtai, tai nepažindama saves (socionine prasme), negali pažinti kitu. Va kaip yra




tam, kad nusistatyti tipa, reikia pazinti save (vargu ar kas nors sugebetu papriestarauti siam teiginiui). Taigi seka turi buti tokia: saves ir kitu pazinimas (nepazindamas kitu negali gerai pazinti ir saves)  - savo tipo nustatymas.

Seka gali buti atvirkstine tik tada, jei tipa tau nustato kas nors kitas, bet manau, kad tai klaidingas kelias, jei tikslas yra ne vien suzinoti savo tipa (kas be gilesnio socionikos pazinimo, mano manymu, neturi jokios prasmes) bet ir pasinaudoti kitomis socioniniu ziniu suteikiamomis galimybemis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2007, 15:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
zanka:

1. Tu be jumoro.

2. Jau atsakiau.

3. Adminai(-es), iškelkit visa šita kažkur kitur.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2007, 15:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Globas raš?:
zanka:

1. Tu be jumoro.

2. Jau atsakiau.

3. Adminai(-es), iškelkit visa šita kažkur kitur.




1. siuo atveju nesvarbu, ar turiu jumoro jausma ar ne. Prasyciau atsakyti.

2. tu rasei, kad nepazindamas saves (nezinodamas savo tipo) negali pazinti kitu. As atsakiau, kad tai nelogiska ir isdesciau savo logika. Ar tureciau suprasti, kad nesutinki su mano logika ir lieki prie savosios?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Spa 2007, 19:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
kadangi adminai cia jau seniai savo funkciju neatlieka, leisiu ir as sau pablevyzgoti;)



Taigi, pritariu nuomonei, kad mytas labiausiai pakenke paciam globui- kazkoks jautrus patapo :tongue:

Tarsi anksciau mes butume buve kazkokios virtualios abstrakcijos, o dabar staiga emem ir atgijom...

Kita vertus, tai juk ne pirmas mytas. Nesuprantu, kam apskritai metytis tokiom pastabom apie myto itaka vienam ar kitam individui.

Jeigu mytai vyksta ir visi ten eina, reiskia jie reikalingi. Ir itaka yra tik teigiama, bent jau man. Antraip turbut nei eiciau nei organizuociau. :tongue: O kam nepatinka, dalyvavimas nera priverstinis.. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Spa 2007, 00:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
vau. na ir diskusija išsipletojo. :smile:



calm down :wink:



p.s. kvieciu (pirmiausia - globa) susilaikyti nuo komentaru asmeninemis temomis. pastarojo pobudzio snekos neturetu buti sio forumo tikslas, nors bet kokiu atveju is salies visa tai paziureti ganetinai idomu :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Spa 2007, 09:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:
Nesuprantu, kam apskritai metytis tokiom pastabom apie myto itaka vienam ar kitam individui.



I tokias pastabas reikia reaguoti mažiau skausmingai:tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Spa 2007, 09:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis raš?:


p.s. kvieciu (pirmiausia - globa) susilaikyti nuo komentaru asmeninemis temomis. pastarojo pobudzio snekos neturetu buti sio forumo tikslas, nors bet kokiu atveju is salies visa tai paziureti ganetinai idomu :smile:


Manau, kad tau, kaip naujam forumo dalyviui, reiketu buti atsargesniam vertinant kitus forumo dalyvius. Be to, tavo pastaba turetu galioti ir tau, todel pagristai tikiuosi tavo pasisakymu socioninemis temomis.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 246 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 58 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007