Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 06 Gru 2010, 18:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Turbūt visi tipai įsimylėję rodo DĖMESĮ (čia nieko naujo nepasakiau). Nuo tipo priklauso KAIP išreiškia tą dėmesį.
Diuma tikrai stebės jūsų nuotaikas ir stengsis, kad jaustumėtės komfortiškai, jaukiai, kad jums būtų patogu, sotu, skanu, šilta, kad laiku pailsėtumėt... ir visa kita "iš tos serijos".

Apie jausmus alfiečiai kalba, tiktai sava kalba (kuri dažniausiai netiesioginė) - "man su Tavimi labai gera", "su Tavim gerai jaučiuosi", "laukiu susitikimų su Tavim" - įprasti pasakymai. Spaudimo (energingo troškimo suartėti) ar aistrų rodymo vargu ar sulauksite - tai ne :wsensoric: metodai...

Šiais laikais gal nyksta stereotipai, KAS turi kviesti į pasimatymus... Bet man atrodo, kad Diuma labai natūraliai pakvies pasivaišinti (pietumis, pyragu) pas save. Žinau atvejų, kad net į darbą atsineša namie gamintą maistą ir vaišina :wink: Diumutėms įprastas dalykas kviestis į pagalbą kai "sugenda prietaisiai" ar "ko nors nemoka" (savaime suprantama, "pagalbininkas" bus apgaubtas rūpesčiu ir komfortu). Diuma visiems girs koks esate sumanus, koks protingas ir t.t.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 06 Gru 2010, 20:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ką tik sulaukiau skambučio iš Diuma "mes čia baiginėjam projektą, reikia kad peržvelgtum. Užkandos turim" :happy:
(beje, tam projektui aš visiškai nepriklausau - bet kaipgi neisi...) :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 06 Gru 2010, 21:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Zavus tie Diuma, gal kokiu straipsniu turit apie juos? ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 07 Gru 2010, 00:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Diumos man toks jausmas tarsi kiekvienam sakiniui suteikia savita emocini prieskoni,idomu klausytis,vertinant is bazines nevisada 100% pataiko i takta,bet vistiek skamba gana maloniai,nerezia ausies :smile: Kartais uztenka vien paklausyti kaip sneka,nebutina matyti,ar pazinti jog supratum, kad zmogus diuma..kaip tipo parasas tas ju kalbos stilius galima sakyt..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 07 Gru 2010, 00:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Ju bajeriai buna ne tiek juokingi, kiek mieli ir zavus, jie tiesiog kelia nuotaika savo buvimu.. Neisivaizduoju, kaip gali ka nors erzinti, nors buna aplinkoj zmoniu, kuriems jie neva trukdo :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 05 Sau 2011, 01:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Kokie esminiai Diuma ir Dreizerio skirtumai, kurie gerai matomi realybėje?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 05 Sau 2011, 01:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Diuma labai ryskios emocijos ( :bethics: kurybine), jis demonstruoja jas su dziaugsmu, ant jo veido tiesiog nupiesta jo nuotaika. Dreizeris taktiskas, mandagus ir reikus, taciau savo emocijas slepia. Dreizeris labiau demonstruoja savo jausmus, tuo tarpu Diuma tikruosius isgyvenimus slepia. Dreizerio kurybine :bsensoric: Stengiasi, kad viskas butu aisku, nusikaltusius nubaudzia, nenurimsta, kol neisitikina, kad priesininkas paluzo, Diuma :bsensoric: ribojancioji, jis vengia atsakomybes, kovojimo, konkurencijos. Apskritai, Diuma - gyvenimisku dziaugsmu zmogus. Manau, Homer (is Simpsonu) butu Diuma, kaip herojus, o Marge - dreizeris. (palyginimui)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 05 Sau 2011, 18:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ginčo atveju Diuma yra linkęs atsitraukti. Verčiau viršus bus ne jo, bet išliks taiki atmosfera. Vardan draugiško sutarimo jis gali nusileisti, paaukoti savo nuomonę ir pan. Viduje jis nesutiks, bet išorėje to neparodys, nedarys jokio spaudimo.

Tačiau savo nuomonės Diuma nepalaidoja. Kitai progai pasitaikius - išsako ką iš tikrųjų mano, kai mato, jog tai bus priimta, nesutiks priešiškumo. Tikrai moka orientuotis aplinkos nuotaikose, jomis manipuliuoja siekdamas TEIGIAMO balanso (patempia, paskatina, arba užslopina).

Draizeriui gal svarbiau yra kovoti iki galo už jo "savųjų rato" poziciją ir ją palaikyti. Ypač rūpinasi "savųjų" savijauta (man kaip logikei tas šališkumas krenta į akis)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 05 Sau 2011, 18:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Dėkoju. Supratau ką norėjau


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 12 Sau 2013, 12:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Liepa rašė:
Ką tik sulaukiau skambučio iš Diuma "mes čia baiginėjam projektą, reikia kad peržvelgtum. Užkandos turim" :happy:
(beje, tam projektui aš visiškai nepriklausau - bet kaipgi neisi...) :tongue:

nu tau kaip dualas jie atrodo tokie geruciai, o man tai zmones kurie tik ziuri kaip uzkraut savo darbus kitiem, tavo atveju tingi pats pabaigt, pertikrint, iekot klaidu (greiciausiai to projekto tik griauciai, o donkixotas toks, jei jo graziai paprasai tai padarys viska pats naktimis nemiegodamas, o diumai tuo ir naudojasi)- tu tai geriau sugebi, tau tai geriau gaunasi, nepadariau nes nespejau, jei reikia atvaziuosiu pabaigsiu, bet as dabar uzsiemes ir galesiu tik po 3 valandu ir panasiai. O jei diuma priesas, jis i akis bus gerietis, o tik lauks momento kaip apskusti, ikasti, vagia ar slepia is kolegu ar giminiu svarbius dokumentus ir juos ar sunaikina ar pakisa konkurentam, ir visa tai daro i akis sypsodamiesi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 15 Sau 2013, 23:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Manau, kad kiekvieno tipo atstovai - kaip asmenybės - yra nevienodo išsivystymo lygio. Čia aprašytas tikrai žemas Diuma lygis. Nors... ir taip man sunku tuo patikėti. Šitip piktybiškai kenkti ("vagia ar slepia is kolegu ar giminiu svarbius dokumentus ir juos ar sunaikina ar pakisa konkurentam, ir visa tai daro i akis sypsodamiesi") - neteko gyvenime nieko panašaus girdėti. Netgi pykdami Diuma taip nesielgia. Gali, žinodami kokią nors informaciją - nepasidalinti ja ar pan. Abejingumą rodyti - taip. Tačiau "naikinti" - čia jau kriminalas!

Pavyzdyje su tuo projektu - tai mano gera draugė Diuma. Turiu savybę - PASTEBĖTI KLAIDAS - netgi nesigilindama į esmę, kartais, netgi nesigilindama į tekstą. Maždaug taip - žvilgsnis į puslapį ir klaida pati "šoka į akis". Pastebiu tai, kas "iškrenta iš darnios visumos". Mano draugė ir išnaudoja būtent šitą mano savybę - aš už ją nedirbu darbų. Ji mane kviečia tik pažiūrėti. :happy: Tikrai nesijaučiu išnaudojama. Be to, Diuma kaip niekas kitas moka padėkoti - maloniai kartu praleistu laiku, dėmesiu ir t.t.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 16 Sau 2013, 01:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Bir 2012, 10:53
Pranešimai: 24
Puikus tipas tol kol į svečius neužsuka. Nučiupinės kiekvieną objektą ir niekada nepadės į tą pačią vietą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 16 Sau 2013, 23:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
Nuo Lietuviu genties visi Dievai nusisuko. :syp_01: :syp_01: :syp_01:
Negailestingo Dievų prakeiksmo Lietuvos gentis susilaukė :syp_01: :syp_01: :syp_01:
Lietuvoje taip labai blogai gyventi :syp_01: :syp_01: :syp_01:
Kaltininkai: nepataisomi recidyvistai diumos :syp_27:
Seimą, ministerijas ir likusias valdančias žemesnes institucijas uzurpavo dykaduoniai diumos. :syp_01: :syp_01: :syp_01:
Visus laisvuosius gentainius vergais pavertė :syp_01: :syp_01: :syp_01:
Visus diumas pamaut ant baslio :syp_26: ir į laužą :syp_26: ant švento aukuro Didiem Dievam ir Mažesniem Dievukam paukoti :syp_29:
:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 06 Bir 2013, 13:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Anglas rašė:
Puikus tipas tol kol į svečius neužsuka. Nučiupinės kiekvieną objektą ir niekada nepadės į tą pačią vietą.

Jo, tas irgi erzina, tai as dazniau pas juos.
Diumos su kuriais bendrauju kiek skiriasi nuo liepos aplinkos, maniskiai dazniausiai vairuotojai, autosaltkalviai, statybos rangovai, tai daznas lietuviskai be rusisku keiksmazodziu nemoka sneket net kulturingoje aplinkoje. O zmonos svogeris kijeve kai buvau pries menesi vinim isbraize kirilica - "labus xy.." ant keiksmazodzio uzklijavau lipduka, gerai kad masina menkaverte. O pyksta kad konfliktuojant su uosve ji testamentu paliko buta zmonai, ir kaip etikui svarbiausia kad as esu gerasis zentas o jis blogasis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sensorinis etinis intravertas - Diuma
StandartinėParašytas: 08 Bir 2013, 11:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Čia jau iš populiariosios psichologijos teorijų - jei esi stipriai išsiskiriantis GERASIS - lauk mobingo (tave stengsis suerzinti, išprovokuoti ir palaužti).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 90 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 86 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007