Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2007, 10:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
o as galvoju, kad tai, ka Globas desto, yra visai budinga robespjerams. Ta prasme, tai yra tas tipas, kuris kaip taisykle bijo, kad juo "bus pasinaudota". Ir is to kyla noras isitikinti, kad partnere tikrai su juo ne del to, kad jai taip patogu, o del to, kad jai tikrai gera su tuo zmogum.

:strange:

As negaliu paaiskinti, kodel jiems tos baimes kyla: gal del bazines logikos ir kurybines galimybiu intuicijos... Zmones pirmiausia priimami, vertinami protu, meginama stebeti ju veiksmus, tu veiksmu nuosekluma. O intuicija persha ivairius galimus variantus- del ko tas zmogus su juo yra, ko jam galetu is jo reiketi, ar ji skatina jausmai, ar naudos siekimas, jei jausmai- ar tie jausmai ilgalaikiai, ar jie tikri...ir t.t.

As ziuriu atlaidziai i tokio tipo vyrus. Jie juk nekalti, kad nemato aiskiai, kaip mato etikai, kito zmogaus intenciju nuosirdumo. Ir kad negali isjungti to blaivaus loginio deliojimo i stalciukus.



Kita vertus, isties, daugeliui merginu nepatinka, kai partneris "gaili" pavaisinti ja kava ar vandeniu, ir man atrodo, kad zmogus visada daugiau islostu, jeigu visgi leistu sau buti kiek islaidesniu, altruistiskesniu "avansu" kito zmogaus atzvilgiu, o tuo labiau- islaidesniu artimo zmogaus atzvilgiu. Juk atrodo, jeigu myli kazka, tai jau tikrai tau brangiam zmogui neturetu buti nieko gaila! Bet jeigu jis turi kitoki susiklosciusi poziuri, argi jis kaltas del to? Juk neretai pats zmogus del to savo kitokio poziurio ir nukencia. Jei jis butu kitoks, kitaip ir mastytu. O dabar- jis yra toks, koks yra...:strange:

Tai toks, turbut, butu mano "pateisinimas" tokiems vyrams.



Mes visi turim teise rinktis tokius partnerius, su kuriais mums geriausia. Ir zinoma, kad jeigu vyro sykstumo nesuprasime, tai toks ir atrodys atstumiantis. Bet gal yra moteru, kurioms tai galetu buti suprantama ir priimtina? Ko tik nebuna siam pasaulyje. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2007, 10:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža:

Manimi iš tikruju buvo pora kartu pasinaudota, todel dabar neskubu pildyti kiekvieno moters noro, kol neišsiaiškinu, kodel ji yra su manimi. Anskciau manydavau, kad mergina yra su manimi arba draugiška man del to, kad aš jai idomus. Taciau toli gražu ne visada taip budavo. Paskui kildavo ivairiu problemu. Norisi pasaugoti save geresnems pažintims:smile:

Del tavo, atseit, atlaidaus požiurio i tokius vyrus, tai nemanyk, kad, pavyzdžiui, etiniai veikia be jokio išskaiciavimo. Jie irgi labai žiuri su kuo jiems bendrauti ir kaip bendrauti.

Sutinku, kad mylimam žmogui daug ko negaila, bet nemylimam - gaila. Ir kas cia keisto? Jau seniai praejo tie laikai, kai del kitu žmoniu galejau padaryti labai daug. Ir padarydavau. Taciau žmones dažnai to neivertindavo, todel nebeliko motyvacijos. Pasakyciau tik tiek, kad daug kas jau nuo 15-16 metu rupinasi tik savimi. Aš galvodavau apie kitus iki kokiu 28-30 metu.

O del vyro "šykštumo", tai tavo valia rinktis. Dar karta sakau, kad tas, kuris nepuola tenkinti kiekvieno moters igeidžio, nebutinai yra šykštus. Savo igeidžius irgi reiketu kontroliuoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2007, 11:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:
o as galvoju, kad tai, ka Globas desto, yra visai budinga robespjeram


O aš galvoju, kad tu, Solanža, labai dažnai bandai viska paaiškinti per socionikos teorija, ignoruodama žmogaus patirti ir individualuma. Mano robiškas (anot taves) elgesio stilius šioje srityje atsirado maždaug prieš 6 metus. Iki tol buvo nerobiškas, matyt:wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2007, 11:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža: Kaip sakydavo Leninas, "eto nepravilno, potomu cto vredno" :smile:

Cia - nuolatiniam socionikos teorijos taikymui.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2007, 12:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
As noriu pasidalinti savo mintimis kiek kitu kampu...





Mane neseniai kviete i pokalbi del darbo. As jau buvau ten anskciau buves.  Ir potencialus naujas virsininkas yra Napoleonas, taigi, konfliktinis tipas.



Tame darbe daug ka reiktu kurti nuo pradziu, perteikti kitiems savo patirti, kazkiek planuoti veiklos krypti, apsispresti del daugelio dalyku ir niuansu. Taip nuolat pat aiskintis ko dar nezinai, o ka zinai, pasakyti. Zodziu nusimato daug produktyvaus ir intensyvaus bendradarbiavimo, atvirumo, ir t.t.



As pasveriau si varianta. Ir manau, kad pasitvirtinus kad viskas suksis apie santykius su minetu tipu, rizikuoti neverta. Cia issukis paciam sau, zacem taip rizikuot. Neprotinga... Kam save kankint.



Ar yra kitaip mananciu ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2007, 13:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Vaidas101: Yra:smile:

1. Neaišku, ar ten tikrai napoleonas.

2. Jei ten napoleonas, tai dar nereiškia, kad viskas bus blogai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2007, 14:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pagal aprašyta darbo pobudi - nuo konfliktinio tipo geriau laikytis atokiau. Jeigu tai bendradarbis, tai kad veiklos barai kuo mažiau butu susije, salyginai SAVARANKIŠKI.

Taciau jeigu jis TIESIOGIAI kontroliuoja - geriau net neprasideti... Nes jeigu teks kovoti del kiekvieno darbo metodo, stiliaus, ar aiškintis del priimto sprendimo motyvu - "užpjaus be pjuklo" ir darbo našumas smuks. O jei dar pajus konkurencija (kieno siulomi metodai geresni) - tai veiks per etinius dalykus, itaka (o loginiams tipams tai - šlykšcios užkulisines intrigos)



P.S. Aš nesakau, kad Napoleonas - blogas tipas. Taciau kiekvienas savo darbo srityje veikia SAVAIS metodais, tuo, kame jauciasi stiprus. Geriau kad socioniškai nepalankiu santykiu atstovai šioje srityje NEKONKURUOTU... (jei imanoma atskirti sritis). Arba bent jau per tarpininkus (kurie moka "išversti" i suprantama kalba).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2007, 14:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vaidas101: su konfliktiniais nebutinai yra blogai dirbti. Tiesa, yra rizika kartkartemis vienas kita uzkabint per jautrias vietas. Tad geriausia, jei bendravimas su konfliktiniu nera labai daznas ar kai veiklos sferos mazai persipina... Tada su konfliktiniu tipu gali buti net visai malonu, idomu dirbti. Bet aisku, jeigu Tau reikes su tuo zmogum kiekviena diena intensyviai komunikuoti, derinti kazkokius reikalus, tada nemazai sansu konfliktams ar bent jau nervinei itampai atsirasti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2007, 14:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas raš?:
Solanža raš?:
o as galvoju, kad tai, ka Globas desto, yra visai budinga robespjeram


O aš galvoju, kad tu, Solanža, labai dažnai bandai viska paaiškinti per socionikos teorija, ignoruodama žmogaus patirti ir individualuma. Mano robiškas (anot taves) elgesio stilius šioje srityje atsirado maždaug prieš 6 metus. Iki tol buvo nerobiškas, matyt:wink:





Matai, Globai. Mes esam socionikos forume, tai ko gero, toks ir turetu buti tikslas: meginti taikyti teorines ir praktines socionikos zinias. As toli grazu ne viska gyvenime aiskinu per socionikos teorija, ir kaip tik labai daznai savo postuose pabreziu, kad kiekvienas zmogus yra individualus, kad daug kas priklauso nuo to, kaip buvo aukletas ir t.t.  Siuo atveju as tiesiog esu pastebejus siokiu tokiu tendenciju robespjeru elgesyje- butent ta baime buti isnaudotam. Tad apie tai ir pasidalinau. Bet as savo poste nesakiau, kad toks elgesys negali buti budingas ir kitu tipu atstovams. :tongue:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2007, 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
http://whatson.delfi.lt/news/people/article.php?id=14660633

"Prieš kelerius metus iki gyvos galvos nuteisto A.Vertelkos dukra viename interviu pasakojo, kad santykius su tuo metu Ispanijoje žaidusiu Macu nutrauke pati, nes jis neskyre jai demesio bei „spaude pinigus“. „Jis yra tikras vepla“, – vainikavo savo išpažinti mergina."

Mergina net neslepia, kad negavo pakankamai pinigu. Tai kas ji: nemegstanti "šykštuoliu" geriete? O gal einanti pas tuos, kurie geriau moka?

Solanža!?:shocked: 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2007, 16:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globai: o kodel man klausima adresuoji? :smile:

As juk niekada nesakiau, kad neegzistuoja tokios merginos (ir vyrai- siuos liaudyje priimta vadinti Alfonsais:), kurios iesko sau naudos santykiuose. Kaip nesakiau ir kad baime, kad tavim bus pasinaudota- negali tureti realaus pagrindo, realios tokio isnaudojimo patirties.



Siulyciau sita klausima adresuoti emdukei ir Liepai :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2007, 16:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:
Globai: o kodel man klausima adresuoji? :smile:



Todel, kad mes labai geri draugai:smile::strange::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2007, 19:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas raš?:
Solanža raš?:
Globai: o kodel man klausima adresuoji? :smile:



Todel, kad mes labai geri draugai:smile::strange::smile:




aaa..nu nebent del to... :shocked::happy:



o jei rimtai, nemegstu as zmoniu elgesio vertinimu, skirstymu i geriecius ir blogiecius, svarstymu kas teisingesnis ir t.t... Cia :wethics: sritis, todel visai teisingai nukreipiau pas tuos, pas ka ji samones bloke. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2007, 20:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
Cia :wethics: sritis, todel visai teisingai nukreipiau pas tuos, pas ka ji samones bloke. :smile:


Samones bloke - bet "užgriebia" labai mažai niuansu. Bijau, kad mano vertinmas gali buti labai vienareikšmiškas (ir iš anksto nuspejamas) :tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Spa 2007, 11:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: na taip, su vienmate funkcija daug niuansu nepamatysi. Bet man asmeniskai labai patinka Taves klausytis, kai svarstai apie etinius dalykus, ir matai juoda-balta.. :). Gal reaguoju i Tavo pasisakymus kaip reaguociau i dualo. :smile: Aisku, nesakau, kad tai butu svari priezastis, del kurios turetum pasisakyti tokiomis temomis:). Bet, jeigu kazkas stipriai uzkabins...kodel gi neissakyti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 98 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007