Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2007, 15:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
m2 raš?:


Na, kad Uspaskichas ne zukovas, tai faktas. Ir etika pas ji pakankamai stipri, talentingai manipuliuoja zmoniu jausmais ir emocijomis, bobutes ji dievina. Zukovams tai nera budinga


Manipuliuoti žmoniu jausmais gali ir loginis, ypac kai tai daroma prieš auditorija. Daug sunkiau yra manipuliuoti jausmais akis i aki. Tada jau reikalingas gera etika. Bobutes megsta dievinti jaunesnius vyrus, ypac kai jie atrodo savi ir paprasti.

Uspaskichas yra menkai išsilavines paprastas žmogus, todel jo kalbos maniera yra tokia plaukianti, neaiški, joje nera aiškiu loginiu akcentu, nors šiaip jo logika tvarkinga. Bet etikos jis tikrai neišreiškia, emociju ten nera. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2007, 16:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Globas:



Toli gražu ne visus savai atrodan?ius jaunesnius vyrus bobut?s dievina. Uspaskichas, kaip ten beb?t? turi charizm?. Meistriškas demagogas. Ir man jo šnekose nieko neaiškaus n?ra, atvirkš?iai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2007, 16:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
m2: Viskas, ka parašei, tinka ir loginiui.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2007, 18:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man irgi Uspaskichas panašesnis i etini tipaa (ko gero, stipri butent :wethics:). Vyniojasi iš ivairiu situaciju tikrai ne logikos pagalba - o juk Žukovui kurybine butu :wlogic:  Cia gi - ne iš tolo nepanašu.  Jo "arkliukas" - ivairus triukai publikai patenkinti, nukreipti demesi ir viska paversti juokais. O užkulisiuose rezga savo darbelius kaip jam reikia (su publika susitvarkyta nukreipianciu manevru - tegu tuo metu pletkina apie jai numestaa žaisliuka). Gudrus ir suktas lapinas, artistas. Argi loginis tipas (ir dar baltalogikis) apsimetinetu "Ivanuška kvailuciu"??!!





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2007, 18:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
  Argi loginis tipas (ir dar baltalogikis) apsimetinetu "Ivanuška kvailuciu"??!!



O argi jis apsimetineja kvailu? Jo dažnai vartojamos frazes "matot, kaip yra", "nu aš sakiau" labai :wlogic:-ines. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2007, 18:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globai, bet juk tai gali buti ir paprasciausi priežodžiai - lygiai tokie patys kaip Adamkaus "škia"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2007, 20:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Globas raš?:
Jo dažnai vartojamos frazes "matot, kaip yra", "nu aš sakiau" labai :wlogic:-ines. 


na ir kas, kad taip sako, esme tame kaip sako - akyse visada velniukai sokineja.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2007, 22:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Liepa raš?:
Globai, bet juk tai gali buti ir paprasciausi priežodžiai - lygiai tokie patys kaip Adamkaus "škia"




butent. is tokiu pasisakymu spresti apie zmogaus dominuojancias funkcijas visiskai neimanoma.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Lap 2007, 10:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Nesupratot esmes. Aš klausiau, kada Uspaskichas apsimetineja kvaleliu, nes pats tokiu dalyku nepastebejau. Etikos jame taip pat nepastebejau.

O del vartojamu žodžiu, tai skirkite, kai žmogus iterpia viena žodi automatiškai, ir kur vartoja ištisas frazes, kuriomis nori perduoti kažkokia informacija.

Aš pats vartoju fraze "aš sakiau" arba "aš rašiau", bet ne automatiškai, o kai noriu parodyti, kad tam tikri dalykai man yra žinomi, nes pats apie tai kalbejau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 10:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Globas raš?:


Del Saakašvilio - nežinau, gal žukovas, nors napoleono versijos irgi neatmesciau.

Ponaitis Radžis - irgi logikas, Štirlicas, matyt. Pasiputes, viska sau leidžiantis; o jo interviu nuobodus, sausi ir kampuoti. 


Dar pasitikrinau: Saakašvilyje etikos nepastebejau.

O Radžis visgi gal ir etinis, pvz dreizeris, minimum - racionalus sensorinis, tikrai ne gorkis ir ne hugo. Ir tikrai ne napoleonas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 12:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Dar pasitikrinau: Saakašvilyje etikos nepastebejau.


Buvai susitikes? (juokauju)

O jei rimtai, tai KUR tikejaisi pastebeti etikaa?  Apskritai, ar esi linkes atsižvelgti, kokioje situacijoje, kokiomis aplinkybemis žmogus duoda interviu? Iš kokiu funkciju tada reiškiasi?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 13:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: Etika pastebeti visu pirma kalbejimo manieroje.

Esu linkes atsižvelgti i visas aplinkybes ir i visu funkciju raiška.

Neatsakete i mano klausima del Uspaskicho apsimetinejimo kvaileliu.

P. S. Iš jusu matau dideli susidomejima tipavimo metodikomis, bet jokiu bandymu nustatyti vieno ar kito žmogaus tipa. Gal jau metas pradeti nustatineti?:tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 14:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
P. S. Iš jusu matau dideli susidomejima tipavimo metodikomis, bet jokiu bandymu nustatyti vieno ar kito žmogaus tipa. Gal jau metas pradeti nustatineti?:tongue:


Metodikomis (kaip ir ivairiomis teorijomis) domiuosi apskritai - kiek jos patikimos, kokiu turi trukumu, ka nagrineja/nustatineja ir t.t.

Bet i tipavimo klausima ziuriu LABAI RIMTAI. Jeigu žmogus mano akyse nori susigadinti savo "socioninee reputacijaa" - tegu tik pasigiria, kad tokio ir tokio kaimyno, mažai pažistamo žmogaus tipas toks ir toks... Negalima šitaip neisigilinus svaidytis etiketemis. Aš manau, kad tai labai atsakingas darbas, reikalaujantis didelio isigilinimo, analizes ir butinai artimo paties zmogaus pazinimo.

Pati tipa nustatinejusi esu tik keletui zmoniu - jiems patiems prasant ar sutikus.

Nesu isitikinusi netgi savo bendradarbiu tipais  - negaleciau ju ivardinti. Nes jie socionika nesidomi, ir vargu ar sutiktu tipuotis. O kaip bendradarbius aš juos pažistu gana siaurai - nepakankamai tipui  atskleisti.



Jeigu pasisakau forume del tipu - tai kalbedama apie prieštaravimus, kuriuos matau arba argumentus, kurie sutampa su versija. Mes tik diskutuojame. Tipas turi pasitvirtinti praktikoje, santykiuose su kitais (žinoma teisingai nustatytais) tipais. Pats žmogus turi jausti savo tipa - aspektu matiškumaa (priklausomai nuo funkciju).  Visa tai turi sutapti.



P.S. Kalbant apie Uspaskicha, jei jis butu logikas - taip nekvailiotuu (manieros, elgesena, saves "prezentavimo" budas). Arba KAIP logikas galetu buti iveltas pvz. i skandalus su aukštojo mokslo diplomu? Juk tai - yra faktas, arba jo nera.... O cia biesas nebesusigaudo, kokios manipuliacijos....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 15:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


i tipavimo klausima ziuriu LABAI RIMTAI.

P.S. Kalbant apie Uspaskich?, jei jis b?tu logikas - taip nekvailiotuu (manieros, elgesena, saves "prezentavimo" budas). Arba kaip logikas galetu buti iveltas pvz. i skandalus su aukštojo mokslo diplomu? Juk tai - yra faktas, arba jo nera.... O cia biesas nesusigaudo, kiokios manipuliacijos....


1. Rimti dalykai atskleidžiami nebutinai didžiuliu pastangu deka. Juk tipu ne 100, o tik 16.

2. Kas konkreciai kvaila jo elgesyje?

3. Del diplomo, tai Lietuvoje daugybe zmoniu turi padirbtus diplomus, ir i tai niekas nesigilina. O i Uspaskicho, kaip viešo asmens, diplomo reikalus buvo nuspresta pasigilinti. Pradejus labai gilintis, išaiškejo, kad yra tam tikru neatitikimu. Uspaskichas to nepripažino, kaip kad daugybe žmoniu, loginiu ar etiniu, nepripaž?sta savo klaidu (bent jau viešai). Ši istorija nesuteikia jokios informacijos apie jo etika ar logika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 15:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: O argi Prunskiene neapsijuoke su savo ordinais? Be tai nereiškia, nei kad ji etine, nei kad ji logine.

P. S. :blogic::wsensoric:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 100 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007