Socionikos forumas

Dabar yra 10 Geg 2024, 14:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 15:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globai, o kas sak?, kad Prunskien? Štirlic??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 15:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Globai, o kas sak?, kad Prunskien? Štirlic??


Aš sakau.

Bet visgi man dabar idomiau Uspaskicho kvailumas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 15:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
kvailiojimas...  tai skirtingi dalykai.

Aš iš vis negaleciau pateikti pavyzdžio, kur jis butu rimtas. Tiesa, gal tikrai mažai laidu apie ji maciau. Paskutinee maciau ta, kur jis dvi merginas (viena is ju Rusyte) vedžiojosi po savo ofisa ir, žodžiu pramogavo.  Jo manieros, asistavimas ten grynai etiniai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 15:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


Aš iš vis negaleciau pateikti pavyzdžio, kur jis butu rimtas.

Paskutinee maciau ta, kur jis dvi merginas (viena is ju Rusyte) vedžiojosi po savo ofisa ir, žodžiu pramogavo.  Jo manieros, asistavimas ten grynai etiniai.



Žmones nemegsta dideliu rimtuoliu, o Uspaskichas nori patikti žmonems, atrodyti savas, draugiškas.

Maciau ta laida:smile: su Rusyte :wintuition::bethics: ir Sabutyte :wlogic::bintuition:. Asistavimas ir turi buti etinis (kitaip nekaip atrodo), tai etinis ar loginis bebutu, stengiasi išspausti etika, nors nesakyciau, kad kokybiškos etikos ten pamaciau.

PVZ: Uspaskichas padeda nusivilkti palta ir klausia: "o toliau nuimti galima?" Aiški ir netaktiška užuomina, visai be etikos. Napoleonas galbut butu kaip nors pagyres moters groži su paltu ar be palto, žodžiu butu rades kaip.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 16:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
PVZ: Uspaskichas padeda nusivilkti palta ir klausia: "o toliau nuimti galima?" Aiški ir netaktiška užuomina, visai be etikos. Napoleonas galbut butu kaip nors pagyres moters groži su paltu ar be palto, žodžiu butu rades kaip.


Man šitas epizodas irgi "užkliuvo" :happy:

Manau, kad loginiam i galvaa nešautuu šitaip paklausti - juk aišku, kad "toliau nuimti negalima" (kam klausti to - kas negalima). Aišku, kad retorinis "flirtas". Tada kokius jausmus noreta sukelti Rusytei (kad kaip ji pasijaustuu)?  Aš manau, kad toks MANIPULIAVIMAS jausmais - etinis dalykas.  Loginis jausmais nemanipuliuotu. Jis galbut iš tiesu pasakytu koki nors komplimenta (tuo labiau, kad prieš ji kažkurio grožio konkurso prizininke).



P.S. Sakykim, kad "vyriškoj pasamonej" kilo mintis "toliau nuimti" :wink:  Taciau loginis vargu ar taip vulgariai iškart ir pademonstruotu...  Cia gi ne artimai pazistama "sava" mergina... Jeigu tai butu silpnos etikos atstovas - ar jis jaustusi taip uztikrintai, neva "koks aš šaunuolis"? Vienu žodžiu etika cia tikrai ne vienmate - mažu mažiausiai turi ir situacijos parametra (sugeba valdyti situacija)...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 16:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš gincijuosi del to, kad Uspaskichas tikrai ne :wlogic: atstovas. Ir jo :wethics: tikrai ne vienmate.

Juodalogikis gal ir galetu buti... bet tada kokio kito aspekto atspalvi turi ta logika (su kuo bloke)?

Nors gal geriau panagrinetume Napoleono versija? :wink: (buvo juk iškelta)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 16:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


Manau, kad loginiam i galvaa nešautuu šitaip paklausti - juk aišku, kad "toliau nuimti negalima".

Aš manau, kad toks MANIPULIAVIMAS jausmais - etinis dalykas.  Loginis jausmais nemanipuliuotu.

P.S. Sakykim, kad "vyriškoj pasamonej" kilo mintis "toliau nuimti" :wink:  Taciau loginis vargu ar taip vulgariai iškart ir pademonstruotu...  Cia gi ne artimai pazistama "sava" mergina... Jeigu tai butu silpnos etikos atstovas - ar jis jaustusi taip uztikrintai, neva "koks aš šaunuolis"?


Visu pirma, tai vyko ne su Rusyte, bet su Sabutyte:smile:

Kad "toliau negalima" - aišku visiems - tiek loginiams, tiek etiniams.

Manipuliavimo jausmais neižvelgiau, greiciau elementaru vulgaruma. Tokios užuominos jausmu nesukelia.

Butent toks vulgarumas prieš kameras parodo, kad taip elgiasi loginis, kuris savimi labai pasitiki ir prirates su moterimis ilgai nesicackinti. Etinis butu subtilesnis, o kuklus loginis butu pasakes kažka formalaus arba nieko nepasakes.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 16:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


Nors gal geriau panagrinetume Napoleono versija? :wink: (buvo juk iškelta)


Napoleono versija pradesiu nagrineti, kai pamatysiu etika.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 16:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Gerai, nagrinekime tada logikaa.  Kokio ji vertiškumo (:wlogic::blogic:) ? Kuri funkcija (kiek parametru apimanti) galetu buti?



Tipa vargu ar nustatysiu - parasciausiai aš jo nepažistu... (del ko butent gincijuosi - jau rašiau)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 16:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Gerai, nagrinekime tada logikaa.  Kokio ji vertiškumo (:wlogic::blogic:) ?


Esme tame, kad daug lengviau yra pastebeti ar apskritai yra etika ar jos nera, nei nustatyti, pavyzdžiui, logikos spalva. Visi pavyzdžiai, kuriuos jus pateikete etikos naudai, parodo, kad etikos nera, arba nieko neparodo.

Viskas yra paprasciau. Etinis nuo loginio skiriasi visu pirma kalbejimo maniera ir kažkiek žodynu:

1. Etinis kalba spalvingai, kinta jo intonacijos, gyvas veidas, jis isijautes i tema, yra aiškus jo santykis su tuo, kuriuo kalba, ir su tuo, apie ka kalba.

2. Etinis dažnai vartoja savokas, kurios rodo jausminguma, isijautima i objektus ir subjektus. Megsta pabrežti simpatija/antipatija, užuojauta, susižavejima ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2007, 20:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas raš?:
Viskas yra paprasciau. Etinis nuo loginio skiriasi visu pirma kalbejimo maniera ir kažkiek žodynu:

1. Etinis kalba spalvingai, kinta jo intonacijos, gyvas veidas, jis isijautes i tema, yra aiškus jo santykis su tuo, kuriuo kalba, ir su tuo, apie ka kalba.

2. Etinis dažnai vartoja savokas, kurios rodo jausminguma, isijautima i objektus ir subjektus. Megsta pabrežti simpatija/antipatija, užuojauta, susižavejima ir pan.




Visa tai labai artima Uspaskichui.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2007, 08:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis: Negaletum konkretizuoti? Nes nelabai sekasi nurodyti Uspaskicho etikos apraiškas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2007, 10:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas: reikia tiesiog ziureti televizija ir matyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2007, 13:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raše:
Etinis nuo loginio skiriasi visu pirma kalbejimo maniera ir kažkiek žodynu:

1. Etinis kalba spalvingai, kinta jo intonacijos, gyvas veidas, jis isijautes i tema, yra aiškus jo santykis su tuo, kuriuo kalba, ir su tuo, apie ka kalba.

2. Etinis dažnai vartoja savokas, kurios rodo jausminguma, isijautima i objektus ir subjektus. Megsta pabrežti simpatija/antipatija, užuojauta, susižavejima ir pan.




Taip, gana teisingai pastebeta. Butent tai aš ir matau Uspaskicho kalbesenoje.

Tik viena pastaba:

man rodos kad etinis labiau yra isijautes ir jo aiškesnis santykis su pašnekovu. Ir netgi kaip perteikia apie ka kalba. Jo mimika išreiškia daugiau santyki su pašnekovu - ar ironija, ar isiteikimas, komplimentai ir pan. Bent jau aš pastebiu (kartais) neatitikimaa - jis kalba publikai, TV ekranui, ir jauciasi, kad pats velniai žin kaa masto.

O loginio aiškesnis santykis su tuo, apie ka kalbama ir jis labiau susilieja su tema, su pokalbio esme, o ne su pašnekovu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2007, 10:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis raš?:
Globas: reikia tiesiog ziureti televizija ir matyti.


Isijunk šiandien 19.10 LNK ir pamatysi monotoniška Uspaskicho bumbenima, nors ir su šypsena, o taip pat kaip jis jaukiai jauciasi Jurgeleviciutes (:bethics::wintuition:) glebyje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 36 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007