Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2007, 15:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas: pritarciau, kad napai ir napes turi tam tikru aštriu kabliuku :smile: buna ir to meilinimosi, ir to blykstelincio aikšcio, ir ivairiu intrigu.



man tai vienas paslaptingesniu (ir idomesniu) tipu. toks labiausiai primenantis ugni - karštas, entuziastingas, kartais šiltas, kartais kandantis, malonus ir tuo paciu siek tiek pavojingas, ir kurio niekaip neisprausi i jokius remus.



artimai bendrauju su keliomis napemis. svarbiausia, ka išmokau, tai megint nenusileist, o kartais ir paciam užklupti ir paprovokuoti. kitu atveju, gali visai panardintas po padu :smile: o kartais reikia buti tiesiog labai kantriam.



o šiaip tikrai spalvingas tipas. su tokiu nepanuobodžiausi. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2007, 20:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Globas raš?:
m2: O visgi blogai elgiasi:wink: Pvz man tenka tureti reikalu su viena jauna napoleone (19 m.), tai jai svarbiausia yra iš manes kuo daugiau išspausti. Nuolat zyzia, kad jei kažka nupirkciau, viena karta net pradejo stumti mane link baro, kad nupirkciau jei vandens, nes ištroško vargšele (šiaip ji dirbanti). Aišku, iš manes taip lengvai neišspausi:smile: Ir nuolat ji kartoja, kad yra "geriausia mano drauge", kad ji man "patinka kaip moteris", demonstruoja ivairius pykcius, isižeidimus. Dabar, kai mes susipyke, tai apsiraminusi.






Man atrodo, kad tai napei tiesiog truko tavo demesio (butent vyrisko, galantisko asistavimo). Kadangi mergina jaunute - to demesio issireikalauti bando perdaug tiesmukai.



P.S. Nupirkes merginai buteliuka geriamo vandens, tikriausiai labai nenubiednetum? :strange: Sykstumas vienas is labiausiai atstumianciu moteris vyro bruozu.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2007, 14:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
m2 raš?:

Man atrodo, kad tai napei tiesiog truko tavo demesio (butent vyrisko, galantisko asistavimo). Kadangi mergina jaunute - to demesio issireikalauti bando perdaug tiesmukai.

Sykstumas vienas is labiausiai atstumianciu moteris vyro bruozu.....


1. Kai tik susipažinom, jai iš karto nepatikau, pradejo ižeidineti. Reagavau adekvaciai. Paskui jai prireike pagalbos, nes atsitiko problemu su sveikata. Jai padejau. Tada labai pakilau jos akyse. Po to tarp musu nusistovejo pusiau dalykiniai, pusiau draugiški santykiai. Paskui ji eme lipti man ant galvos. Mano vyriško demesio jai labai ir nereikejo, manes labai arti neprisileisdavo, jai labiau rupejo, ka aš galiu jai duoti.

2. Jeigu vyras nepuola leisti pinigu pagal pirma moters pageidavima, tai nereiškia, kad jis yra šykštus ar butu blogas partneris. Normalus vyras nera išlaidesnis nei normali moteris. Kaip tik tokie [neišlaidus]vyrai buna geresni partneriai nei tradiciniu "vyrišku-moterišku" santykiu megejai, nes nevaro i kampa nei saves, nei moters. Neretai vyrai pinigais megsta pabrežti savo ketinimu rimtuma moters atžvilgiu. Taciau jei vyras iš tikruju neabejingas moteriai, jis visu pirma eikvoja savo dvasines jegas. Buti visada šalia moters, išklausyti jos ne visada prasmingas kalbas, paremti jos nebutinai protingus sumanymus, patikek, m2, yra nelengvas darbas:wink:

Manau, kad savimi pasitikinti moteris neleidžia, kad vyras jai darytu itaka per pinigus.

Beje, kaip dažnai girdime apie poras, kurios iširo vyrui nutraukus moters finansavima: jis neteko darbo; žlugo verslas; atsisedo i kalejima; nusibodo jos išlaidumas. Taigi, yra apie ka pamastyti...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 10:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Neretai vyrai pinigais megsta pabrežti savo ketinimu rimtuma moters atžvilgiu. Taciau jei vyras iš tikruju neabejingas moteriai, jis visu pirma eikvoja savo dvasines jegas. Buti visada šalia moters, išklausyti jos ne visada prasmingas kalbas, paremti jos nebutinai protingus sumanymus, patikek, m2, yra nelengvas darbas




Isiterpsiu, nes... šokiravo toks poziuris.

Jeigu bent pajusciau, kad kuris nors „dirba“ mano „draugo“ pareigose – bet koks pasitikejimas ir net elementari pagarba tam zmogui dingtu iškart.  Pirma salyga draugystei – partneriu lygiavertiškumas.

Globai, o ar savo draugo-vyro neišklausai (nesvarbu kokia jo nuotaika ir ar rišliai ir prasmingai jis šneka?), ar neparemi  draugo-vyro pasiulumu? O jeigu pasiulymai Tavo poziuriu yra kvaili – ar nepasakai draugui savo tikrosios nuomones (juk jis DRAUGAS – turi teise i Tavo atviruma)?  Kuo skiriasi moteris-drauge?  Iš Tavo išvedžiojimu visur lenda moteru (kaip lyties) diskriminacija ir saves, kaip vyro, iškelimas.



Ir dar... manau, kad pinigais vyrai siekia pabrezti moters priklausomybe nuo saves, o ne santykiu rimtuma. Bent jau man šitas dalykas VISADA kelia itarima pirmiausia del negero (principinio) poziuro moteru atzvilgiu.





Taigi, tikrai yra apie ka pamastyti, susidurus su tokiais atvejais... 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 11:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Globas:



Vajezau :shocked: Kokiam amziuje gyveni, Globai? Normali moteris pajegi pati uzsidirbti ir diedo pinigai jai giliai violetiniai....O puodelis kavos ar taure vyno yra tiesiog demesio parodymo forma (lygiai taip pat ir moteris gali pavaisinti vyra! )

Ir keistokia man skamba tai, kad reikia "aukoti dvasines jegas" bendraujant su moterimi. Aukos niekam nereikalingos. Santykiai yra tikri ir vertingi tik tada, kai abu partneriai jaucia malonuma budami kartu, o ne kazkam kazka aukodami...Be to, Globai, is tavo potu ikyriai lenda sovinizmas ir pasikelimas, fu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 11:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
[b]

Isiterpsiu, nes... šokiravo toks poziuris.

Jeigu bent pajusciau, kad kuris nors „dirba“ mano „draugo“ pareigose – bet koks pasitikejimas ir net elementari pagarba tam zmogui dingtu iškart.  Pirma salyga draugystei – partneriu lygiavertiškumas.

Ir dar... manau, kad pinigais vyrai siekia pabrezti moters priklausomybe nuo saves, o ne santykiu rimtuma. Bent jau man šitas dalykas VISADA kelia itarima pirmiausia del negero (principinio) poziuro moteru atzvilgiu. 



Mane tai šokiravo, visu pirma, nemokejimas skaityti teksto.

Kur aš kalbejau apie partneriu nelygiavertiškuma? Aš parašiau iš vyro poziciju, jei rašyciau iš moters poziciju, tai butu analogiškai, pvz. moteris eikvoja savo dvasines jegas vyrui ir t. t. Tas pats principas tinka ir tos pa?ios lyties draug?/partneriu atžvilgiu. Tai naturalu, nes ne kiekviena akimirka, praleista su partneriu yra lengva ar nuostabi.

Toks isiaudrinimas rodo, kad Liepa tik ir ieško, kur koks nors vyras galetu kažka pasakytu prieš moteris. Tai rodo tam tikra itampa, nepasitikejima savimi bei išankstini nusiteikima.

Nesigincysiu, ka vyras nori parodyti mesdamas pinigus i moteri. Gal viena, o gal ir kita. Kaip bebutu, tai yra kelias kuris i gera neveda. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 11:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Globas:



Tik tam tikro lygio (paprastai zemo intelekto) vyrai siekia pasirodyti "mesdami pinigus" i moteri (reiskia, daugiau neturi kuom pasirodyti). Normalus vyrai jaucia malonuma pradziugindami moteri, nesvarbu, komplimentu, ar sokoladuku. Kaip ir moterys. Nesavanaudiskas, duodantis, o ne imantis bendravimas yra vertybe. O aukojimasisi ar perku-parduodu santykiai yra fu....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
m2 raš?:
Globas:

Vajezau :shocked: Kokiam amziuje gyveni, Globai? Normali moteris pajegi pati uzsidirbti ir diedo pinigai jai giliai violetiniai....O puodelis kavos ar taure vyno yra tiesiog demesio parodymo forma (lygiai taip pat ir moteris gali pavaisinti vyra! )

Ir keistokia man skamba tai, kad reikia "aukoti dvasines jegas" bendraujant su moterimi. Aukos niekam nereikalingos. Santykiai yra tikri ir vertingi tik tada, kai abu partneriai jaucia malonuma budami kartu, o ne kazkam kazka aukodami...Be to, Globai, is tavo potu ikyriai lenda sovinizmas ir pasikelimas, fu...


Išsakau tas pacias pastabas del neatidaus teksto skaitymo (del susijaudinimo, matyt), kas rodo nepasitikejima savimi ir nusiteikima prieš vyrus, pvz "diedo pinigai", "šovinizmas".

1. Del kavos puodelio - tai aš juo pavaišinu moteri tada, kada noriu ir galiu, o ne tada, kai man lendama i pinigine. Ar aišku?

2. Tekste buvo "eikvoti dvasines jegas", todel visa pastraipa nurašau kaip beprasmiška. Deja, toje beprasmybeje m2 pasake daugiau apie save negu apie mane. Fu:tongue:

Jei ka, tai moteris irgi eikvoja savo dvasines jegas vyrui.

Kaip ten bebutu, bet partneriai malonumo savo santykiuose 24 h per para nejaucia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 11:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
m2 raš?:


Nesavanaudiskas, duodantis, o ne imantis bendravimas yra vertybe. O aukojimasisi ar perku-parduodu santykiai yra fu....


Geriausia, kai žmogus ir duoda, ir gauna. Nebutinai visai adekvaciai, bet svarbu, kad niekas poroje nesijaustu nuskriaustas.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 12:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Globas

Na, loginiu argumentu tamstos atsakymuose ne su ziburiu nerasi  - visi atsakymai stiliuje: "tu pats durnius"...nematau prasmes toliau diskutuoti.



P.S. dar...o nekilo abejoniu, kad jei ne vienas zmogus padaro tam tikras isvadas is tamstos postu, tai problema galbut ne nemokejime skaityti, o tamstos minciu destyme-rasyme?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 12:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
m2: Tu ir negali diskutuoti, nes vietoj "eikvoti" perskaitei "aukoti", todel tavo visi argumentai sugriuvo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 12:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globai, perskaiciau taip, kaip parašyta.

Mane stebina POZIURIS, kad dvasines jegos eikvojamos. Tokius santykius pavadinciau "vampyriniais" ar kaip kitaip panašiai...  Jeigu kita zmogu globoji ir ziuri i ji kaip i silpnesnii, o paskui dar ir verti jaustis dekingu (nes jam EIKVOJAI savo dvasini ar materialini "turta") - tai irgi savotiskas vampyravimas. Vadinasi, Tau patiko tokia padetis, patiko jaustis viršesniu ir visagaliu...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 13:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: Neteisingas traktavimas. Labai gera buti su partneriu, kai viskas OK, bet buna ir sudetingu momentu, kai buna neidomu, nuobodu ar sunku, kai partneris kelia problemas, bet žmogaus gi nepasiusi. Todel savoka "dvasines jegos eikvojamos" labai tinka tokiais atvejais.

Tik nepradekite aiškinti, mielosios, kad jums su partneriais nebuna problemu, o kiekviena kartu praleista akimirka labai jus patobulina. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 14:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
bet buna ir sudetingu momentu, kai buna neidomu, nuobodu ar sunku, kai partneris kelia problemas, bet žmogaus gi nepasiusi. Todel savoka "dvasines jegos eikvojamos" labai tinka tokiais atvejais.


Žinoma, nuo to kad Tu esi poroje, juk nepatenki i "roju" - gyvenimas tas pats tebevyksta: su visokiais atsitiktinumais, nelaimemis, ligomis ir sekmemis, laimejimais. Tiktai mastymas iš kategorijos "aš" pereina i "mes". Ir aš asmeniškai nesusiduriau su "eikvojimo" jausmu... Taip, reikejo palaikyti, slaugyti, kai labai rimtai sirgo. Bet vadavomes ir sveikome kartu. Džiaugemes, kad iveikeme liga ir grizta jegos. Bunant kartu - jei vienas negali, tai kitas daro uz abu. (Pvz. Tu susižeidi dešinee rankaa - tai šukuojiesi, rengiesi, varstai batu raištelius su kaire. Negi manai, kad kaire "eikvojasi"???)



Manyciau, kad mes dziaugiames BUVIMU KARTU. O tame buvime yra visko (bet juk tai naturalus gyvenimas).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2007, 15:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


aš asmeniškai nesusiduriau su "eikvojimo" jausmu...


Negaliu nei patvirtinti, nei paneigti, tiktai manau, kad tureti partneri dažniausiai yra problemiškiau, negu jo netureti išvis.

Nors gal ne taip idomu, kai jo nera. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 214 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 99 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007