Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 12:29

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kavos pertraukele
StandartinėParašytas: 13 Sau 2017, 11:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Pasidalinsiu savo nedidele nuoskauda. Nieko ipatingo aisku, bet norejau pasidalint. Pas mus iprastos kavos pertraukeles. As suprantu, kad jos yra revitalizavimuisi, plepejimui ir t.t. Daznai taip buna. Siandien pas mus sveciavosi moteriske is gretimo biuro. Pas mus dirba tokia spalvinga napoleone, ji virsininko sekretore (virsininkas dreizeris). Zodziu, megsta stumdyti figuras aiksteleje, nieko nepasakysi. As stengiuosi buti neutralus i nepiktas, bet ne taip ir lengva.
Per kavos pertraukele, ji ima visus pokalbius i save. Kalbina ta nauja moteriske, o po to trigubai ilgiau kalba pati. Kai pradeda kalbeti, ir taip aisku kad viskas jau pasakyta, nieko idomaus nebeprideda, bet sako zodius be jokiu intarpu, vien jos balsas. Kiti arba tyli, arba gali pletoti jos tema, arba gali kalbetis tarpusavyje. Bet dauguma kuklus ir klauso kol ji pabaigs.
As robespjeras ir mano akimis ji tiesiog isivaizduoja, kad yra savaime suprantama ir priimtina per kavos pertraukele patraukti anklode nuo kitu ir i save. Virsininko nebuvo, ir tai ji galejo daryti laisvai. Tai tiesiog iprasta, savo ego ir id pasitvirtinimui. Gal jai siuo metu nesiseka, ir dabar ypac svarbu pasitvirtinti. Bet man tai nepatinka.
As nematau prasmes laugti kol ji pabaigs minti ir leis prideti prie jos temos. Tai neapsimoka, testi jos tema. Geriau arba viduje sypsotis ir sedeti, arba eiti lauk, arba pradeti savo tema. Bet jei kiti kuklus ir nieko kito nenori kalbet, geriausia eiti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kavos pertraukele
StandartinėParašytas: 13 Sau 2017, 13:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Vaidas101 rašė:
Ne ten ikeliau sita, norejau i Napoleono skilti. Man siaip patinka sio tipo zmones, tiesiog pasidalinau istorija


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kavos pertraukele
StandartinėParašytas: 13 Sau 2017, 15:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Pažįstama scena. Napoleonai gali kalbėti ilgai, tą patį per tą patį, atkartoti visas banalybes, kurias išgirdo per radijo tašką ir kitas priemones :smile:
Ką aš darau tokiu atveju: pradedu uždavinėti klausimus Napoleonui, pvz - ar tikrai taip; aš skaičiau, kad ne; aš kitaip manau ir pan. Napoleonas nebūna pasiruošęs argumentuotai diskusijai, todėl prislopsta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007